999 rezultate për

elias

Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Një ditëlindje princeshash, festa e thjeshtë dhe private e Elias (FOTO LAJM) Princesha Elia Zaharia Zogu ka festuar ditëlindjen mbrëmjen e djeshme. Mes të ftuarve kanë qenë edhe mikeshat e saj S
Egzona e Albatritit bëhet me veturë super luksoze! (FOTO LAJM) Egzona Brahimaj, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi zgjodhën mënyrën për të qenë në qendër të vëmendjes. Fot
Pas “Ophelias”, uragani i radhës i drejtohet Atlantikut Para disa ditësh, ishujt irlandezë dhe britanikë u goditën nga stuhia ‘Ophelia’ por tani është nën shënjestrën e një ur
Mediat greke i bëjnë jehonë gjestit prekës të Alket Rizait ndaj Evangelias me kancer (VIDEO) Ka bërë bujë gjesti i shqiptarit Alket Rizai të dënuar në Greqi, i cili mblodhi fonde në burg për vogëlushen 8 Evangelia
Diskriminim në Itali, talenti shqiptar nuk i lejohet që të luajë futboll Quhet Elias, është një shqiptar 10 vjeçar i lindur në Itali, i cili ashtu si miliona fëmijë të tjerë në botë, dashuron f
U kthye në makthin e Princ Lekës dhe Elias, e pabesueshme çfarë deklaron 25-vjecarja Fitore Bekteshi, 25- vjeçarja e dënuar nga gjykata për “përndjekjen” e Princit Leka Zogu dhe bashkëshortes së tij, aktor
Zbardhet dëshmia e Elias mbi gruan e fiksuar me princin: Vjen kudo pas meje, kam pasiguri për jetën! E marrosur pas Princ Lekës, Fitorja, vajza me shtetësi amerikane është bërë shqetësim i madh edhe për Elia Zaharian, e c
Ministri i brendshëm grek ngushëllon familjen e policit Me hidhërim të madh, Ministri i Brendshëm i Greqisë, Nikos Dendias ka ngushëlluar familjen e policit grek Elias Kostenis
Goli që habiti Messin (VIDEO) Është ekonomist me profesion ndërsa luan si futbollist amator. Talenti i tij kryesorë nuk ëshët futbolli megjitahtë ai k
Princi Leka dhe Elia Zaharia së shpejti prindër Princi Leka dhe Elia Zaharia së shpejti do të bëhen prindër. Lajmi i gëzueshëm i mbajtur sekret nga trashëgimtari i fro