999 rezultate për

elian

Hidhte foto me bikini, burri vret gruan me 14 plumba Një ngjarje e rëndë është shënuar në Brazil. Një grua e cila postonte foto të shumta me bikini në rrjete sociale, është
Plagosi me armë çiftin gjatë vjedhjes së banesës, arrestohet më "i tmerrshmi" i Tiranës Policia ka vënë në pranga në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burg të përjetshëm, shkarkohet Markelian Kuqo Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin Markelian Kuqo. Gyqtari Kuqo liroi nga burgu Gert Gjinara
I dha lirinë "Gjeneralit', merret vendimi për Markelian Kuqon Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur sot t’i japë dy javë kohë, gjyqtarit të Korçës, Markelian Kuqo për të cilin është
Një telefonatë nga burgu i Drenovës, flet gjyqtari në Korçë Gjyqtari Markelian Kuqo ditën e sotme ka marrë një telefonatë ku iu dha alarmi se në makinë e tij ishte vendosur lëndë
4 milion venezuelianë braktisin vendin Më shumë se katër milionë banorë të Venezuelës kanë ikur nga shteti i tyre, si pasojë e krizës ekonomike dhe asaj humani
Barcelona kërkon zëvendësues për Cilessen, shenjestrohet një venezuelian Portier venezualian për sezonin e ardhshëm. Është kjo idea më e fundit e drejtuesve të Barcelonës, që janë vënë në lëviz
Masakra tek "Treni", burg përjetë për killerin e Camorra-s Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për të dënuar me burgim të përjetshëm për italianin Salvado
Beyonce i shërben me këngë indianit të krimbur me para Beyoncé, Arianna Huffington dhe Hillary Clinton mbërritën në shtetin indian të Rajasthan për të festuar dasmën e vajzës
Miriami poston foton më të ëmbël me Amelian dhe Albanin (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar një fotografi të vajzës së saj. Amelia tashmë është rritur dhe duket se ka marrë shu
Princ Leka rrëfen fjalët e fundit të babait dhe dashurinë me Elian: Dashuria e jetës sime (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh familja mbretërore në Shqipëri është pranë fëmijëve në nevojë dhe aktualisht po punon me projektin kus
Ministri i AKR-së sot del para gjykatës Pas tri seancave që dështuan të mbahen për arsye të ndryshme, sot pritet që të vazhdojë gjykimi ndaj Ministrit të Zhvill
"Çmendet" presidenti venezuelian, detyron njerëzit të hanë mish lepuri Presidenti venezuelian Nicolas Maduro ka hartuar një plan i cili quhet "lepuri", për të luftuar luftën ekonomike që sipa
Rama ironizon demokratët në Kuvend, Selianji: Më kujtove Koçin Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji dje në Kuvend ka akuzuar rëndë Kryeministrin Edi Rama dhe ish-ministrin e
Mahniti grekët, Alket Rizai rrëfen gjestin e tij prekës për Evangelian me kancer Alket Rizai emocionoi të gjithë Greqinë me gjestin e tij të mbledhjes së fondeve për Evangelian 8-vjeçare, e cila vuan n
Miriam Cami poston fotografinë më të ëmbël me Amelian (FOTO LAJM) Miriam Cami është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo padyshim që është një këngëtare shumë e
Masakra tek Shkencat, Doçi rrëfen kafen e fundit me viktimën Vazhdojnë seancat gjyqësore mbi masakrën tek Shkencat, ku dje dëshmoi Artan Lamani, i cili rrëfeu dje kafen e fundit me
Yllka Mujo emocionon publikun, këndon me Elian dhe Amosin në skenën e Këngës Magjike Nata e dytë e “Këngës Magjike” vazhdon edhe gjatë mbrëmjes së sotme ku ka pasur atmosferë dhe këngë tepër të bukura.
Vila më e bukur në botë (FOTO LAJM) Një shtëpi që gjendet në Surrey, një qytezë në Britaninë e Madhe, është vlerësuar si shtëpia me arredimin më të mirë të
ISIS shkatërron manastirin 1500-vjeçar në Siri (FOTO) ISIS ka shkatërruar një manastir 1.500 vjeçar në qytetin e Homsit, i cili ndodhet në perëndim të Sirisë. Militantët e