999 rezultate për

elgiti

Klea Huta flet për Elgit Dodën: Është shumë pozitiv dhe i drejtë Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar gjatë kohët e fundit dhe ka dyshime se ata dy janë në një lidhje. Por ama të
Klea Huta reagon hapur për lidhjen me Elgitin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që po qarkullon lajmi se këngëtarja Klea Huta dhe Kompozitori Elgid Doda janë në një lidhje dashurie. P
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht