999 rezultate për

elgiti

Elgiti i bën dedikimin e veçantë Klea Hutës (FOTO LAJM) Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoubizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së bashku tek “Kënga
Në pritje të një hiti? Elgiti dhe Klea të dashuruar si asnjëherë Klea dhe Elgiti tashmë prej kohësh e kanë pranuar lidhje ne tyre dhe kanë dalë publikisht hapur. Me sa duket, shumë
E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean Elgiti prej kohësh ka paralajmëruar që do të sjellë një projekt të ri. Mendohej se ky projekt do të vintë ne duet me
Elgiti publikon videon e ëmbël të Kleas, fansat shpërthejnë në komplimenta Që kur pranuan hapur lidhjen, ata janë kthyer në një nga ciftet më të komentuar të publikut shqiptar. Ndaj Elgit Doda
Zbulohet surpriza e Elgit Dodës për Klea Hutën (FOTO LAJM) Në Marsin e këtij viti, këngëtari dhe kompozitori Elgit Doda me një postim në Instagram ku shfaqte një vajzë me fytyrë m
Sa romantik, Elgiti poston këtë foto të ëmbël me Klean (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë çifti më i ri i showbizit shqiptar. U përpoqën ta mbanin të fshehtë lidhjen e tyre prej
Klea dhe Elgiti pranë njëri-tjetrit në këtë fillim vit: Të veshur njësoj Klea Huta dhe Elgit Doda vetëm pak kohë më parë pranuan publikisht lidhjen e tyre, edhe pse për muaj të tërë e kishin mo
Tabloja po plotësohet, Klea dhe Elgiti publikojnë foton e ëmbël (FOTO LAJM) Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshë
Adi Krasta ngacmon në sy të të gjithëve Klean për Elgitin, ajo i përgjigjet troç Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e
Elgiti feston ditëlindjen, urimi emocionues dhe plot dashuri i Kleas Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshëm du
Ju nuk e keni idenë sa të dashuruar janë Klea dhe Elgiti Klea dhe Elgiti janë një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshëm du
Elgiti dhe Klea s’përmbahen më, shprehin hapur dashurinë Të gjitha mediat rozë në Shqipëri e Kosovë kanë vetëm një objektiv kohët e fundit: të kapim momente të Elgit Dodës dhe K
Elgiti dhe Klea nuk fshihen më, shfaqen sëbashku në Pallatin e Kongreseve Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit. Ajo një prezantuese e suksesshme, ai një kompozitor hitesh. Nje duo pe
Klea dhe Elgiti vulosin dashurinë e tyre përgjithmonë (FOTO LAJM) Pasi na ngatërruan disa herë, duke na dhënë sinjale të ndryshme se njëherë ishin bashkë e herën tjetër jo, Klea Huta dhe
Elgiti tashmë nuk i ndahet Kleas as në punë (FOTO LAJM) Duket se që kur publikuan hapur dashurinë e tyre, Elgit Doda dhe Klea Huta nuk ndahen dot nga njëri tjetri. Ata janë
Dhurata e veçantë e Elgitit për Klean (FOTO) Lidhja e tyre po flitej e përflitej në media, por as njëri as tjetri nuk pohonte asgjë, madje disa hrë e kanë mohuar edh
Klea dhe Elgiti bëhen lëmsh me deklaratat, të lidhur apo bashkëpunëtorë? Prej kohësh mediat janë duke shkruar për lidhjen mes moderatores së “Maratona e Këngës”, Klea Huta me këngëtarin Elgit D
Elgit Doda ofendon rëndë: "Sony Music" kërkon dy lopë Elgit Doda, kompozitor i shumë hiteve ka bërë një postim mjaft të çuditshëm në llogarinë e tij në Instagram. Ai ka ir
Klea Huta përgjigjet për Elgitin: Asnjëherë s'më ka pëlqyer Klea Huta dhe Elgit Doda janë diskutuar pafund në media për shkak se gjithçka rreth tyre tregonte se ata ishin në një li
Elgit Doda injoron publikisht Klea Hutën Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë personazhet më të diskutuar në media dhe r rjete sociale pasi u përfol shumë se ata ishi