999 rezultate për

elgiti

Së shpejti prindër? Klea Huta surprizon Elgitin por ka diçka që nuk shkon (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një prej çifteve më të parapëlqyer në showbizin shqiptar. Ashtu sikundër kanë
Klea Huta i kërkon falje publikisht Elgitit, kështu i do fëmijët (FOTO LAJM) Prej kohësh në internet kemi parë të qarkullojnë foto ose video me një nga filtrat më të rinj të ‘Snapchat’ ku persona t
Pas mërisë me Klean, Elgit Doda publikon këngën e rradhës (VIDEO) Kantautori i njohur Elgit Doda, kishte paralajmëruar se së shpejti do të lançonte projektin e radhës. Para dy ditës
Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dh
Del fotoja e Elgitit me një vajzë tjetër, si reagoi Klea Huta (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, i publikoi mikut të saj, Elgit Dodës, një foto të vjetër ku shfaqe
Elgiti filmohet në momente private me Klean (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të komentuar në rrjet. At shpesh herë na kanë konfirmuar se janë shu
“Me pajton dhe oriz”, Klea tregon për dasmën me Elgitin Që kur pranuan hapur lidhjen e tyre, Elgiti dhe Klea janë kthyer në ciftet më të komentuara. Kështu ditën e sotme ka
Klea tregon se si u shkatërrua momenti romantik me Elgitin (FOTO LAJM) U deshën shumë kohë që Klea Huta dhe Elgit Doda të konfirmonin se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin, ndërsa tani çift
Elgiti i propozon LIVE në emision Klea Hutës? (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda që në momentin që bënë publike lidhjen e tyre janë kthyer në çiftin e preferuar për publikun. D
Klea Huta kërkon ndihmë, po e çmend Elgiti Disa orë më parë, Klea Huta postoi një video të Elgitit fokusuar i gjithi në lojë, mbi të cilën shkruan: “Kur vjen në
Elgiti ka ditëlindjen, Klea i bëri surprizën që do të mbahet mend gjatë (FOTO & VIDEO) Elgit Doda ka ditëlindjen! Kantautori bën 30 vjeç dhe partnerja e tij Klea Huta, i bëri surprizën që do të mbahet mend g
Klea habit fansat, hedh video me momentet romantike me Elgitin (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashk
Klea Huta tregon për Elgitin, si u njohën dhe puthja e parë Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashk
Klea u fotografua në plazh me Elgitin, dhe të gjithëve u bëri përshtypje ky detaj Për disa kohë e mohuan, por tashmë ata tashmë janë zyrtarisht një çift i konsoliduar dhe një nga dyshet më të preferuara
Elgiti dhe Klea pozojnë për Fadil Berishën (FOTO LAJM) Iu desh shumë kohë të pranonin publikisht se ishin në një lidhje dashurie, por duket se tashmë Klea Huta dhe Elgit Doda
Klea dhe Elgiti në një set fotografik duken më yll se kurrë Jo se s’janë yje pas aparatit të Fadil Berishës, por këtë herë Klea dhe Elgiti u shfaqën më këndshëm se kurrë në foton e
Klea dhe Elgiti do martohen dhe kanë menduar datën epike Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së fundmi së bashku
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
Klea dhe Elgiti bëjnë lidhjen familare, tregojnë mendimin e prindërve Lidhja e Elgitit dhe Kleas mesa duket është bërë tashmë familjare, pasi Klea ua ka prezantuar të dashurinë edhe prindërv
Pse Elgiti s’e shoqëron nëpër evente? Klea përgjigjet troç Asnjëherë Elgiti nuk e shoqëron Klean nëpër evente dhe kjo i kuriozoi që të gjithë. Klea zakonisht thoshte se Elgiti