999 rezultate për

elez

Kledi Bahiti tregon historinë e dashurisë me moderatoren sportive: I dërgova një birrë (FOTO LAJM) Një muaj më parë, Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, Pejana Elezi u bënë prindër për herë të parë. Së fundmi, dyshja ka r
"Ke më shumë eksperiencë", plasin "thumbat" mes Trejsit dhe Arta Elezaj (FOTO LAJM) Të ftuar të shtunën që lamë pas në "Shiko kush luan", mes të tjerësh, ishin edhe dy bukuroshet Trejsi Sejdini dhe Arta E
E lidhur me një deputet? Reagon aktorja shqiptare Aktorja Arta Elezaj ishte të shtunën mbrëma e ftuar në “Shiko Kush LUAN” ku ka folur lidhur me një nga lajmet e fundit p
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç Njëaksident i rëndë me vdekjen e dy të miturve ka ndodhur të premten në Missuri. Dy djem të moshës 7 dhe 6 vjeç, vdiq
Njihuni me serbin që rekrutoi kosovarët në organizatën e ISIS (VIDEO) Bedri Elezi, një ekspert i sigurisë në zonën e Kaçanikut, tregon se si një numër i konsiderueshëm kosovarësh kishin përf
4600 euro një çantë, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare për veshjet (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Kush është personi që shoqëroi Arta Elezajn në pushimet luksoze? (FOTO LAJM) Arta Elezaj, e cila u bë e njohur për publikun si aktore, tashmë njihet për jetën luksoze të cilën po e bën. Deri më
Po priste testin e dytë ndaj koronavirusit, vdes 28 vjeçari shqiptar në Itali Një 28 vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Trento të Italisë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se viktima është Lucja
Skandaloze! Ndahet nga gruaja, babai i fëmijës ndryshon emër që t’i shpëtojë detyrimit Irma Elezi nga Kavaja i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi edhe pse gjykata ka vendosur për një detyrim ushqimor, që
Ka vetëm 48 orë kohë, kush është Orgest Jahelezi që ra në "sitën" e OFL Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot emrin e Orges Jahelezi dhe Pajtim Serianit për të deklaruar pasuritë e tyre.
Pezullohet puna në Doganën e Hanit të Elezit Pezullohet aktiviteti i Doganës në Hanin e Elezit në kufi me Maqedoninë e Veriut dhe burime bëjnë me dije se shkak është
Bie nga 40 metra lartësi, vdes punëtori në Han të Elezit Një punëtor i një kompanie të çimentos, ka mbetur i vdekur si pasojë e rënies nga 40 metra lartësi, derisa ishte duke pu
Ndahet nga jeta xhihadisti shqiptar në burgun kurd, zbulohet shkaku Një shqiptar luftëtar i ISIS, mësohet se ka ndërruar jetë teksa ndodhej i burgosur në burgjet kurde. Lajmin e ka bërë
E zhveshur në vaskë, aktorja shqiptare turbullon fansat (FOTO LAJM) Arta Elezaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi nga përditshmëria e saj. Në profili
Protestë e tensionuar në Han të Elezit, shkak rrahja e kosovarëve në Shkup Një protestë me tensione u mbajt sot në Hanin e Elezit të Kosovës. Protestuesit me të ardhur në pikën kufitare me Maqedo
Nuk fillon sot numërimi i votave me postë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të mbajë mbledhje gjatë ditës së sotme pas vendimit të djeshëm të Gjykatës Supreme
35 gra dhe fëmijë kosovarë largohen nga Siria Ka arritur në 35 numri i grave dhe fëmijëve nga Kosova që janë larguar nga kampet dhe burgjet e Sirisë, drejt qytetit Qa
Rinumërohen më shumë se gjysma e votave Rinumërimi i votave po vazhdon. Deri në këto momente janë rinumëruar 310 vendvotime. Këtë e ka konfirmuar Vlmir El
Nis sot rinumërimi i votave në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e mbajtur dje, mori vendim që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotim
Flet zëdhënësi i KQZ-së: Të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, në një konferencë për media ka bërë të ditur se të gjitha qendrat e votimit janë hapur