999 rezultate për

eleminimi

Suarez e ka përjetuar tmerrësisht keq eleminimin nga Champions: Doja të zhdukesha nga kjo jetë Jo vetëm Messi, edhe Suarez e ka përjetuar rëndë eliminimin nga Champions League. Barcelona e kishte fituar ndeshjen
KQZ i refuzoi kërkesën për Bashkinë e Himarës, Beleri: Rama urdhëroi eleminimin tim Alfred Beleri i cili ka kandiduar për Bashkië e Himarës ka reaguar për herë të parë publikisht pas refuzimi të kërkesës
Mesazhi emocionues i Ajax-it pas eleminimit: Sot jemi në lot, por do të ringrihemi si gjithnjë (VIDEO) Skuadra e Ajax-it na befasoi të gjithë këtë sezon me lojë dhe me rezulatet. Ekipi holandez ishte shumë pranë kalimit
Pas eleminimit në Champions, Pjaniç akuzon ashpër Miralem Pjanic në mbrojtje të Massimiliano Allegrit, trajnerit të Juventusit. Mesfushori boshnjak ka dhënë një intervist
Eleminimi nga Kupa e Italisë, Milanit e pëson financiarisht Një humbje dyfish e hidhur për Milanin, duke menduar edhe për premion që mund të arkëtonte duke shkuar në finalen e Kupë
Lippi: Mungesa e Chiellinit i kushtoi Juventusit eleminimin nga Champions Marcello Lippi, ish-trajner i Italisë, Juventusit dhe Interit është rikthyer të analizojë edhe një herë atë eliminim dra
Mourihno "ironizon" Solskjaer: Eleminimi erdhi prej teje Humbja 3-0 e Manchester United me Barcelonën në Camp Nou, nuk është kapërdirë dot nga Jose Mourihno. I ftuar në emisi
Eleminimi nga Champions nuk mund t'ia mohonte ketë çmim Ronaldos Moment special të shtunën përpara ndeshjes Juventus-Fiorentina. Ndonëse u eliminua nga Champions League, një episod i ve
Eleminimi nga Champions, Dybala: Si kapiten e vuaj më shumë Paulo Dybala ishte një nga më të dobëtit në ndeshjen ndaj Ajax-it ku dhe bardhezinjtë u eleminuan turpshëm nga Champion
Tifozja e Juventusit lë pas eleminimin, fotot e fundit në Instagram janë të papërballueshme (FOTO LAJM) Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin m
Eleminimi i Juventusit, shpërthejnë fishekziarrjet në Napoli (VIDEO) Humbja e Juventusit ndaj Ajaxit dhe si pasojë, eliminimi nga Champions, ka sjellë gëzimin e gjithë qytetit të Napolit, a
U eleminua nga Ajax-i, shpërthejnë memet kundër Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi u turpërua djë në mbrëmje nga Ajax duke humbur 1-2 në Alianz Stadium. Kështu Bardhezinjtë i japin fund këtij k
Pas eleminimit nga Champions, vjen një lajm bombë për Juventusin Sfida ndaj Ajax shkoi në mënyrën më të keqe të mundshme për Juventus, por në tribunat e "Allianz Stadium" ka pasur zhvil
Allegri flet për eleminimin dhe të ardhmen: Presidenti di gjithçka Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka analizuar eliminimin e Juventus-it nga Champions League pas takimit të
Po vrasin njeri-tjetrin: Të pathënat e eleminimit mafioz të shqiptarëve në burgun grek Arbër Bako, Olti Duçe dhe Klodian Lekocaj ishte treshja e shumë përfolur e shqiptarëve, të cilët sëbashku me dy shqiptar
Gega flet pas eleminimit: Tani të fokusohemi te kampionati Skënder Gega ka folur pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë ku Partizani humbi me rezultatin 1-0 përballë Luftëtarit.
Morata: Jam i lumtur në Madrid, Simeone nuk ka faj për eleminimin Alvaro Morata i cili iu bashkua gjatë merkatos së janarit Atleticos ka deklaruar se ndihet i lumtur në Madrid. Ai gji
Flet Allegri pas eleminimit të Juventusit Allegri e ka pranuar se paraqitja e skuadrës së tij ishte pritur për shkak të problemeve që kanë pasur gjatë kohës së fu
Sot Milani kërkon suksesin, për të harruar eleminimin nga Europa League Milani do të luajë sot në mbrëmje në transfertë ndaj Bolognas, për të mbyllur javën e 16 të kampionatit Italian të futbo
Eleminimi Milanit nga Europa League, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Milani u eleminua turpshëm mbrëmë në Pire teksa u mposht 3-1 ndaj Olympiakosit duke mbetur jashtë kompeticonit Europa Le