999 rezultate për

eleminim

Tre fruta perfekte për eleminimin e rrudhave Frutat dhe perimet ndikojnë në shëndetin e lëkurës sonë. Mirëpo janë tre prej tyre të cilat kanë një efekt më të madh në
I akuzuar për eleminim mafioz, Trjesi Sejdini: I dashuri im vret njerëz (VIDEO) E njohur gjërësisht si "gangsterja e Elbasanit", Trejsi Sejdini është komentuar jo pak për lidhjen e saj me Leonard Dukë
Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës. Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Li
E zbulon Setien: Lojtarët kanë ende në mendje eleminimin nga Liverpooli Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur eliminimin e Barcelonës vitin e kaluar kundër Liverpoolit, duke u shprehu
EUROPA LEAGUE/ Nis sot faza me eleminim, këto janë ndeshjet (FOTO LAJM) Dy muaj pas hedhjes së shortit në Nyon të Zvicrës, 32 skuadrat e mbetura fillojnë rrugëtimin e tyre drejt finales së mad
Lirohet zyrtari i NISMA-s që kërcënoi me eleminim Albin Kurtin Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti javën e kaluar përmes rrjetit social facebook kishte kërcënua
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami
Pengu i kapitenit të Interit mbetet eleminimi nga Champions Ëndrra titull, si kapiten, pengu Champions për t’u arkivuar dhe Europa League në horizont. Portieri dhe kapiteni i In
Eleminimi i 22-vjeçares me plumb në kokë/ Babai dhe vëllai po mbahen si të dyshuar, familja akuzon djalin me të cilin ishte lidhur Thotë se 2019-ta është periudha më e kobshme e jetës së saj, mallkimin e të cilit do ta marrë me vete edhe në varr. Kës
Atalanta në fazën me eleminim direkt, shpërthen festa në Bergamo (VIDEO) Alejandro Gomez, kapiteni i Atalantas, për "Sky Sport" ka folur pas kualifikimit dhe arritjes së madhe në Kiev, ku berga
Atalanta e Gjimshitit kualifikohet për herë të parë në fazën me eleminim direkt (VIDEO) Atalanta shkruan historinë. Me Berat Gjimshitin titullar që nga minuta e parë, klubi italian arriti që të mposhtë 0-2 në
Eleminimi nga Champions, Conte: Meritonim më shumë Trajneri i Interit, Antonio Conte, foli për mikrofonët e "Sky Sport", pas humbjes me Barcelonën në shtëpi, që e la ekipi
Deri në 1 milion euro, sa kushton eleminimi i një koke në Shqipëri e Ballkan Nuk ka ditë të mbyllet pa viktima. Raste të shumta janë ato kur viktimat janë pikërisht si pasojë e atentateve mafioze a
U tentua eleminimi i prokurorit, gazetarja zbulon motivin e atentatit në Durrës Pëllumb Muharremi është një nga personat, i cili u plagos së bashku me prokurorin Arjan Ndoja në atentatin e 1 Nëntorit.
Lanë pas gjurmë, drejt zbulimit të autorëve që tentuan eleminimin e prokurorit Janë zbuluar detaje nga hetimet në lidhje me atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy personave që ishin në mjetin e
Gjykata greke liron bashkëpunëtorin e eleminimit të ish-kryekomisarit Artan Cuku, pse hesht Ministria e Drejtësisë? (VIDEO) Gjykata greke ka liruar bashkëpunëtorin e vrasjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Kristaq Leci u arrestua në Greqi m
E tradhtoi telefoni, zbardhet roli i Tetës në eleminimin mafioz të Santiago Malkos Në vrasjen e Santiago Malkos dyshohet se kanë marrë pjesë 8 persona mes tyre edhe Blendi Teta tashmë i arrestuar. Tet
Tentohet eleminimi fizik i Izet Haxhisë Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri pretendon se ndaj klientit të tij është tentuar eleminimi fizik. Sipas Beqirit
Ngjela: Kushtet e Merkel kërkojnë eleminimin e Ramës Avokat Spartak Ngjela thotë se hapja ose jo e negociatave lidhet me reformën në drejtësi. Ngjela tha se kushtet e Gje
I dashuri i akuzuar për eleminim mafioz, në Instagramin e Trejsit "plas" floriri (FOTO LAJM) Kur flasim për Trejsin flasim për luks dhe shumë zhurmë. Miss-i është nga ato vajza të showbizit e cila është ndër më të