999 rezultate për

elektromotoret

Kapen duke shitur elektromotorët për skrap, arrestohen dy të rinj Dy të rinj, përkatësisht 23 dhe 25 vjeç janë kapur nga policia e Përmetit, pasi kanë qënë duke shitur elektromotorët pë