999 rezultate për

elektrizuar

"Zogu ma i mirë prej krejtve", 6 vite pas super hitit dalin prapaskenat (FOTO LAJM) Kanë kaluar 6 vite nga publikimi i një prej këngëve më të dëgjuara shqiptare, "Fenix", nga Tuna dhe Cozman. Ishte pikëri
Flokë të elektrizuar? Ja 5 metoda natyrale si ta shamngni këtë gjë Të gjitha femrat kanë ato ditët e mira të flokëve, ashtu si kanë ato ditët e këqija që zgjidhja e vetme është një llasti
Nusja dhe dhëndri "harrojnë" martesën pas fitores së Shqipërisë (VIDEO) Anembanë vendit dhe jo vetëm është përcjellë me festime fitorja e Shqipërisë kundër Rumanisë, por në një rast një nuse k