999 rezultate për

elektrike

Vodhi energji elektrike, Londra dënon me 4 vite burg shqiptarin nga Kosova Autoritetet e Londrës kanë dënuar me 4 vite burg shqiptarin nga Kosova, Shaip Nimani, 52 vjeç, i cili kishte vjedhur ene
Zjarr në nënstacionin e Kasharit, ja zonat pa energji elektrike Një zjarr ka rënë mbrëmë në Nënstacionin e Kasharit, duke djegur fidrat 20 kilovolt dhe duke lënë qindra qytetarë pa ene
OSHEE: Situata po normalizohet, ja zonat pa energji elektrike Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, ka njoftuar se situata e furnizimit me energji elektrike në vend
Stuhia e rrezikshme Franca dhe Gjermania pa energji elektrike (FOTO LAJM) Moti i keq dhe temperaturat e ulta në Gjermani dhe Francë, kanë bërë që një stuhi akulli të shkaktojë vështirësi të mëd
Moti i keq në Britani, aeroplani “rrëmbehet” nga erërat e forta (FOTO & VIDEO Erëra me një shpejtësi 100mph kanë goditur sot Britaninë e Madhe, gjë që ndër tjera ka bërë që vendi të vuante edhe ndër
OSHEE: Vazhdojnë pa energji elektrike disa zona në Kukës dhe Burrel Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se deri në orën 14:00 të ditës së sotme dy janë fiderat pa energ
Flet "Heroi i Ditës": Si i riparojmë defektet e linjave elektrike në mes të borës dhe acarit (FOTO LAJM) Fotoja e një elektriçisti nga Tropoja që ishte duke punuar në mes të borës për të riparuar linjën e energjisë elektrike
Pas 24 orësh rikthehet energjia në Kukës dhe Has Pas 24 orësh defekt, mësohet se është rikthyer energjia elektrike në Kukës dhe Has. Pak më herët, Operatori i Sistem
Kukësi e Hasi, në terr prej ditës së djeshme Prej orës 13:00 të ditës së djeshme, për shkak të borës, i gjithë Kukësi dhe Hasi ka mbetur pa energji elektrike. Si pas
Moti i keq sjell ndërprerjen e energjisë, Lezha në terr Reshjet e vazhdueshme të borës që kanë përfshirë thuajse të gjithë vendin, si dhe moti i ftohtë, kanë sjellë edhe proble
Hakerat rusë sulmojnë sërish SHBA-në Kompania e energjisë elektrike në Burlington, ka thënë mbrëmë se furnizuesit me energji elektrike në SHBA janë paralajmë
Kapet hajduti i Lushnjes, bëri kërdinë me kabinat elektrike Policia në Lushnje ka vënë në pranga një 39 vjeçar, i dyshuar si autor i 10 vjedhjeve të kabinave elektrike në këtë qyte
A do të rritet çmimi i energjisë në 2017? Ja si përgjigjet ERE Të paktën deri në mars të vitit të ardhshëm, Enti Rregullator i Energjisë ka vendosur që të mos ndryshojë çmimet e energ
I shpërthen cigarja elektrike në xhep, 53-vjeçari pëson djegie të gradës së 3-të Një 53-vjeçar është dërguar me urgjencë në spital pasi ka marrë plagë të rënda pas plasjes së cigars elektronike në xhep
OSHEE-së i këputet kablli, mijëra abonentë pa energji elektrike në disa lagje të Tiranës Mijëra abonentë janë përballur me një shkëputje të paparalajmëruar të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës, munge
Zjarri në banesën në Pogradec u shkaktua nga një shkëndijë elektrike Detaje të reja janë hedhur dritë nga policia për zjarrin në banesën ku humbi jetën një person, në fshatin Bishnicë të Po
Tiranë në 24 orë, 16 zjarre dhe një i vdekur Sipas të dhënave nga shërbimi zjarrfikës, bëhet me dije se që nga ora 10 e paradites së të shtunës dhe deri në orët e pa
Shkrumbohet stalla në Gjirokastër, digjen 40 bagëti të imta Një shkëndijë elektrike është bërë shkak që një stallë të digjej e tëra, ku në të ndodheshin 40 bagëti të imta. Një
Ja si mund të përfitojmë energji elektrike nga domatet e prishura Namita Shrestha e Shkollës së Minierave dhe Teknologjisë në Dakotën e Jugut shpjegon: “Frutat që nuk shiten ose nuk mund
Punime në kabinën pranë Qytetit Studentit, OSHEE: Dy orë pa energji elektrike Për shkak të disa punimeve që do të kryhen në kabinën pranë Qytetit Studenti, pa energji do të jetë blloku i pallateve t
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".