999 rezultate për

elektorale

Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
I dënuar për propagandë, kush është viktima që u vra në sy të djalit Ngjarja e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme ka tronditur qytetin e Tiranës, pasi në Liqenin Artificial është vrarë me
Arrestohet ish-këshilltari i Donald Trump, për çfarë akuzohet Roger Stone, ish-këshilltari i fushatës presidenciale të Donald Trump, është arrestuar ditën e sotme në Florida. Sipa
SHBA: Padi ndaj spiunёve rusё pёr sulmet kibernetike gjatё fushatёs elektorale 2016 Pёr shkak tё sulmeve kibernetike ndaj demokratёve nё SHBA gjatё fushatёs elektorale
Policia ruse merr urdhër të ruaj posterat e Putin 24 orë Policia ruse urdhër të prerë personelit për të ruajtur 24 orë në 24 posterat elektoralë të Vladimir Putin deri në 18 mar
Bahtiri s'ka para për ngrohje të shkollave por i fton arsimtarët në darkë Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili po pretendon edhe një mandat në balotazhin e 19 nëntorit, ka ftuar në darkë
KOMENT/ Perëndimi, jo me dy standarde për Edvinin Nga Ferdinand Xhaferaj Cudia në lidhje me fatin e ish ministrit të brëndshëm Saimir Tahiri zgjati më shumë se tr
"Ka foto duke marrë para nga Habilajt", reagon për herë të parë Gjiknuri Një tjetër emër, këtë herë ministër i qeverisë së Edi Ramës është filmuar me Habilajt, duke marrë para për të blerë vota
Shtohen incidentet e fushatës elektorale në Maqedoni Pjesa e parë e fushatës ishte e qetë por me të afruar data e zgjedhjeve incidentet me prapavijë politike sa vijnë e shto
Kjo është pasqyra e fushatës elektorale në Maqedoni Shtabe partiake të thyera dhe të dëmtuara, një politikanë i rrahur keq, një kandidatë për këshilltarë i plagosur. Ky ësh
OBRM-PDUKM me fushatë elektorale në gjuhën shqipe Në mediumet komerciale këto ditë mund të shihni reklama në gjuhën shqipe nga OBRM-PDUKM me slloganin zgjedhor partiak “G
BDI hapi fushatën elektorale në Kumanovë Dega lokale e BDI-së mbrëmë zyrtarisht ka hapur fushatën në Kumanovë. Kryetari i shtabit zgjedhor komunal, Ilir Saiti
Zgjedhjet lokale në Maqedoni, qeveria jep një njoftim të rëndsishëm Sipas një njoftimi nga qeveria e Maqedonisë, Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, dhe të gjithë ministrat tjerë të qev
KSHZ publikon rregullat e fushatës elektorale (VIDEO) Fushata për zgjedhjet lokale në vend filloi. E njëjta do të zgjasë deri më 13 tetor, gjegjësisht një ditë para heshtjes
Aleanca për Shqiptarët tërhiqet nga gara elektorale Bërvenicë Aleanca për Shqiptarët në degën e Brvenicës dhe kandidati i kësaj partie Nasuf Sinani, duke mos dashur që të ndodh një h
Del raporti i ministrave teknikë, ja shkeljet në zgjedhjet e 25 qershorit Ka dal raporti i ministrave teknikë për zgjedhjet e 25 qershorit, i cili do të publikohet ditën e nesërme. Ne raport
Gashi: Muhaxheri e ka degjeneruar Pejën Kryetari i degës se Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Pejë, Fatmir Gashi, ka thënë se investimet elektorale të kryeta
Deklarata "shokuese" e Topallit: Pas Lulzim Bashës fshihet... Jozefina Topalli bën një deklaratë të fortë në “Komiteti” duke thënë se pas Bashës, fshihet kryeministri Edi Rama si per
Kryemadhi reagon për vjedhjen e votave në Tiranë: U blenë nga rilindasit e Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ditën e sotme ka reaguar lidhur me videon e PDIU-së për
Pagoi garanci, drejtoresha e Hipotekës rifiton lirinë Policia ka arrestuar drejtoreshën e Hipotekës në Sarandë, Ana Shehu. Nje ekzekutim i urdhrit te prokurorise lokale, e ci