999 rezultate për

elegante

Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM) Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyr
Njëra më elegante se tjetra, partneret e vëllezërve Haradinaj darkojnë bashkë (FOTO LAJM) Nuk rastis shpesh të shohësh 4 kunata të cilat kanë marrëdhënie për tu patur zili. Bëhet fjalë për nuset e vëllezërve
S'do ta besoni kurrë, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin
Elegante si Melania Trump? Sekreti i Zonjës së Parë qenka kjo pije (FOTO LAJM) Melania ka zbuluar një truk të vogël me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset për
Elegante si Princeshë Diana? Nuk e konsumonte kurrë këtë ushqim Princeshë Diana ka qenë një nga personazhet më të dashur në historinë e mbretërorëve të Anglisë. Megjithatë martesa e
Si ja dalin gratë franceze të jenë shumë elegante, por të lidhura me ushqimin Gratë franceze janë një etalon i elegancës dhe sharmit falë disa ritualeve të vogla. Shumë revista të njohura frymëzohen
Keto jane 6 veshjet qe do ju bejne te dukeni me elegante (FOTO LAJM) Të gjitha femrat tentojnë të nxjerrin në pak linjat e tyre gjatë verës duke theksuar pjesët e tyre më të bukura. Ja d
Punë shtëpie me fustan mbremjesh, këtë çmenduri mund ta bëjë vetëm këngëtarja e njohur (FOTO LAJM) Pasi shumë evente të rëndësishme u anuluan si pasojë e pandemisë Covid-19, shumë personazhe të njohura kanë vendosur që
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
Elegante si Princeshë Diana? Nuk e konsumonte kurrë këtë ushqim Princeshë Diana ka qenë një nga personazhet më të dashur në historinë e mbretërorëve të Anglisë. Megjithatë martesa e
Si ja dalin gratë franceze të jenë shumë elegante, por të lidhura me ushqimin Gratë franceze janë një etalon i elegancës dhe sharmit falë disa ritualeve të vogla. Shumë revista të njohura frymëzohen
5 këpucët më të shitura të momentit (FOTO LAJM) Përmes një vëzhgimi në dyqane të mëdha – si Nordstrom, Bloomingdales, MatchesFashion, Moda Operandi dhe Browns – Elle ar
Adele ti je? Pas divorcit këngëtarja shfaqet e dobësuar dhe shumë elegante (FOTO LAJM) Adele nuk njihet pas divorcit! Këngëtarja ka humbur aq shumë peshë, saqë në fotot e fundit të publikuara nga “DailyMa
"Na e shpife me ato dhëmbë", Në mënyrën më elegante Olta Boka bën për një lek fansin (FOTO LAJM) Një prej ndjekësve të saj në instagram nuk ka nguruar të bëjë një koment aspak të mirë për Oltën. “Na i shpife me ato d
Elegante e plot sharm, Ivanka shkëmben puthje në rrugicat e Italisë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Mis
Elegante dhe plot sharm, gratë e liderëve të G7 shëtisin në kopshtin me trëndafila (FOTO LAJM) Liderët e kombeve më të fuqishme në botë janë mbledhur të shtunën në jugperëndim të Francës në Samitin G7, për të diskut
5 modele fustanesh që ju tregojnë elegante dhe fshehin defektet (FOTO LAJM) Gjithmonë dëshroni të visheni bukur dhe të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Veshja e përshtatur me linjat tuaja trup
Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM) Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset! Po
Për herë të parë, kjo është vajza bukuroshe e pronarit të Tv Klan (FOTO LAJM) Emi Frangaj është ende gjimnaziste dhe ka vendosur që të rritet larg vëmëndjes së mediave, edhe përse i ati është pronar
Nga mbipeshë në elegante, si u dobësua në pak kohë Rudina Dembacaj Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të njohura të humorit shqiptar. Tashmë ajo është edhe një moderatore e njohur