999 rezultate për

elbasanit

Vrau babë e bir e kërkon lirinë, jepet vendimi për Etien Canin Ka humbur të drejtën për t'a zbutur dënimin në "arrest shtëpie" shtetasi Etien Cani, i akuzuar për vrasjen e dy personav
I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
Udhëtonte çdo ditë drejt Elbasanit, mjeku i Sanatoriumit rezulton pozitiv me Covid-19 Një mjek i cili udhëtonte çdo ditë nga Tiranë drejt Elbasanit konfirmohet i infektuar me koronavirus. Burime bëjnë me
''Maskat'' u vënë flakën automjeteve të ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit Dy automjete janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit. Mësohet se një nga automje
Dalin pamjet: I "forti" i Elbasanit shan me "libër shtëpie" policët (VIDEO) Një javë më parë në Elbasan u zhvillua një operacion i policisë së Shtetit. Gjatë këtij operacioni janë shoqëruar në
COVID-19/ I kërkoi të mbante distancën, i riu ofendon dhe kërcënon drejtorin e Urgjencës Drejtori i Urgjencës së Elbasanit, është përballur me kërcënim gjatë ditës së sotme. Si i dyshuar për ngjarjen, nga a
Përmbyset trajleri në Peqin-Elbasan, plagoset shoferi Gjatë pasdites së kësaj të diele një automjet i tonazhit të rëndë që transportonte artikuj industrialë ndërsa qarkullont
Skandaloze! Senatoriumi e nxorri, urgjenca në Elbasan se pranon: E moshuara prej 2 orësh në ambulancë Mbyllja e Senatoriumit të Tiranës për pacientët që kanë probleme me rrugët e frymëmarrjes ka sjellë problemet e para.
Receta e vërtetë e ballakumeve të Elbasanit dhe sekreti i shijes së tyre Ka një shprehje popullore të vjetër elbasanase: “Pse Ballakumet janë të shijshme? Sepse bahen te shalët e grave”… Për
Frika se mos grumbullohen për Ditën e Verës, policia dhe ushtria "zbarkojnë" në Elbasan Dita e sotme është një ditë feste dhe zakonisht për Ditën e Verës njerëzit pushtojnë rrugët dhe festojnë. Këtë vit n
Masat kundër koronavirusit, policia hyn nëpër lokalet e Elbasanit për të shpërndarë njerëzit Përveç Tiranës edhe në qytete të tjera të vendit po merren masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
Këtë vit nuk do të ketë "Ditë Verë", koronavirusi alarmon edhe Elbasanin Bashkia e Elbasanit ka anuluar aktivitet e planifikuara me rastin e Ditës së Verës. Sipas Bashkisë, kjo masë merret
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Dëbora në qarkun e Elbasanit, akset me probleme Reshje intensive bore zbardhin Elbasanin. Gjate mesnates, por edhe mengjesin e sotem ne kete qark ka pasur reshje debore
OFL mësyn edhe në Elbasan, familja Çapja vetëm 48 orë kohë afat Operacioni Forca e Ligjit po zhvillon dy aksione paralele sot në qytetin e Shkodrës dhe në qytetin e Elbasanit. Buri
Ardi Veliu mbërrin në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit Mbrwmjen e sotme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së s
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar