999 rezultate për

elbasanit

Elbasani zgjohet me shpërthim, eksploziv në një lokal Një shpërthim me lëndë eksplozivi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Elbasan. Abc News bën m
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Blindohet Elbasani, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në një operacion blic Një operacion blic po zhvillohet në këto momente në rrethin Elbasanit ku janë blinduar me forcat e FNSH dhe RENEA, 3 bas
Merr flakë në ecje makina në tunelin e Elbasanit Një automjet në ecje e sipër në afërsi të tunelit të Elbasanit ka marr flakë. Bëhet fjalë një mjet tip ‘Benz’ i cili
DETAJET/ Polici në Tiranë ndërron jetë teksa ishte në krye të detyrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në "Rrugën e Elbasanit" ku një polic ka ndërruar jetë. Njoftimi i polic
U infektua nga e moshuara, pozitiv me COVID-19 infermieri në spitalin e Elbasanit Covid-19 vazhdon të ketë shifra alarmante në Shqipëri për sa i përket infektimeve. Një tjetër vatër infektimi ka shpë
U vra babai i 4 vajzave, Artan Hoxha tregon çfarë fshihet pas atentatit të Elbasanit Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar lidhur me atentatin në Elbasan ku u ekzekutua Emiljano Ramazani.
Aksident i trefishtë në Elbasan, shoferi i motorit përfundon nën makinë Aksident i rëndë në qytetin e Elbasanit. Pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, dy makina dhe një motor janë përpl
Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, këmbësori në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor dhe i plagosu
Elbasani vatër e nxehtë! Dy të prekur me Covid-19 nisen me urgjencë drejt Tiranës Elbasani wshtw njw ndwr qytetet mw tw prekura nga COVID-19 nw Shqipwri. Dy raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar
Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Një 68-vjeçar i pastrehë është gjetur i pajetë në qytetin e El
COVID-19 pushton spitalin e Elbasanit: 1 mjek dhe 4 infermiere janë pozitiv me koronavirus Një mjek pediatër dhe 4 infermiere në spitalin e Elbasanit kanë rezultuar me COVID-19. Para dy ditësh pozitive rezult
Dëgjohen të shtëna, sherr masiv midis të rinjve në Elbasan Një sherr masiv ka ndodhur mes disa të rinjve në qytetin e Elbasanit. Bëhet e ditur se se ngjarja ka ndodhur në lagj
Drejtonte "Porche-n" me mijëra paund brenda, kapet mat "bosi" i Elbasanit Policia e Elbasani ka sekuestruar 40 mijë paund dhe ka proceduar një të ri për mosdeklarim në kufi dhe fshehje të të ard
Infektohen me koronavirus një punonjës në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit Një punonjës i sallës operative në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se bë
Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan, kapet i shumëkërkuari që rrahu shefin e policisë në 2018 Një person është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Elbasanit dhe Forcat Operacionale. Këta të fundit kanë kryer n
Vrau babë e bir e kërkon lirinë, jepet vendimi për Etien Canin Ka humbur të drejtën për t'a zbutur dënimin në "arrest shtëpie" shtetasi Etien Cani, i akuzuar për vrasjen e dy personav
I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
Udhëtonte çdo ditë drejt Elbasanit, mjeku i Sanatoriumit rezulton pozitiv me Covid-19 Një mjek i cili udhëtonte çdo ditë nga Tiranë drejt Elbasanit konfirmohet i infektuar me koronavirus. Burime bëjnë me
''Maskat'' u vënë flakën automjeteve të ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit Dy automjete janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit. Mësohet se një nga automje