999 rezultate për

elbasani

Infektohet me COVID-19 ish deputeti shqiptar Një mjek kirurg në qytetin e Elbasanit është infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë për mjekun Bujar Kllogjri shkruan pan
Figura të njohura në lista, PD e Elbasanit voton nesër për kandidatët Vijon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Është radha e degës s
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë
Dy mësues gjimnazi infektohen me COVID-19 Dy mësues gjimnazi në qarkun e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Një nga rastet është shënuar në qytetin e Elb
I penduari në Elbasan i nxjerr të gjitha: Alibej dha 100 mijë euro për të ekzekutuar dy persona! Zbardhet dëshmia e bashkëpunëtorit të Drejtësisë, Euglen Halili, i cili ka deklaruar se Erjon Alibej ka paguar 100 mijë
Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Elbasani nuk vë gjumë në sy, goditet nga tërmeti disa herë gjatë natës Të tjera pasgoditje kanë vijuar të ndihen gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Pas tërmetit me magnitudë 4.2 i cili ra re
Ktheu Elbasanin në "arenë lufte", familjarët lënë trupin e 71-vjeçarit akoma në morg Dita e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për qytetin e Elbasanit i cili u kthye në një arenë lufte. Pas 5 orësh reziste
DETAJET/ Kush është personi që po mban "peng" Elbasanin, i martuar tre herë e me 3 fëmijë Vazhdon "lufta" e Policisë me të moshuarin në Elbasan i cili pak orë më parë qëlloi drejt patrullës së policisë dhe plag
11 tërmete në 24 orë në vend, më i forti goditi Elbasanin 11 tërmete janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku më i forti ishte ai me magnitudë 4.5 i shkallës rihte
Infektohen me koronavirus dy persona në prokurorinë e Elbasanit Një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore në prokurorinë e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Po ashtu
Porositi dy vrasje dhe dyshohet për ekzekutimin e Bujar Çelës, merret vendimi për Erion Alibeajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën “Arrest me burg” per 34 -vjeçarin Erion Alibej i akuzuar nga prokuroria e Elbasani
Të përfshirë në grupe kriminale dhe prostitucion, kush janë "të fortët" e Elbasanit që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas
Mbyllen 13 degë të tjera në Universitetin e Elbasanit Këtë vit t% ri akademik, në universitetin e Elbasanit janë regjistruar 1032 studentë përkundrejt 2800 kuotave të lira. T
Organizoi dy vrasjet e bujshme në korrik, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasje të ndodhura në Elbasan në muajin Korrik, ku janë vrarë Emiljano Ramazani dhe R
Aksidenti pranë tunelit të Elbasanit, humb jetën 1 vajzë e plagosen 3 të tjera Aksidenti pranë tunelit në Elbasan, i ka marrë jetën një vajzë të re. Ndërkohë dyshohet se janë plagosur tre të tjera
Aksident pranë tunelit të Elbasanit, bëhen copë makinat Një aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mësohet se 2 automjete janë përplasu
Numër i lartë infeksionesh në Elbasan, infektohen edhe punonjësit e bashkisë Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 17 raste të reja vetëm në qytetin e Elbasanit. Mësohet se në
Sherri masiv me thika në mes të Elbasanit, reagon Policia (VIDEO) Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një konflikti në qytetin e Elbasanit. Një 65-vjeç me tre djemtë, ës
Tronditet Elbasani, 4 të plagosur me thikë në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku 4 persona janë plagosur me thikë nga disa persona ende të paidentifikuar b