999 rezultate për

elbasani

Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan. Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën
10 ditë e shtruar në spital, humb jetën 50 vjeçarja me COVID-19 Një 50 vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme nga koronavirusi. Gruaja kishte 10 ditë shtruar në
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen, ndërron jetë koreografi i njohur Ka ndërruar jetë ditën e sotme koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmi
Ditë zie për arsimin! COVID-19 u mori jetën 3 mësuesve vetëm sot (FOTO LAJM) Ditën e sotme u raportuan 11 viktima nga COVID-19 të shkaktuara në 24 orët e fundit. Nga viktimat, mësohet se janë 3
Vrau babë e bir 8 vite më parë, kapet "killeri" i Elbasanit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 28- vjeçari, i cili akuzohet se bashkëautori i një ngjarje të rëndë që ka ndodhur n
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi
Edukatorja rezulton pozitive me COVID-19, karantinohet i gjithë stafi Një edukatore në kopshtin më të madh të qytetit të Elbasanit, "Ali Arapi" është mbyllur pasi testuar pozitivisht me COVI
Dhunoi dhe kanosi me thikë babain, arrestohet i riu në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një të ri pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Sipas policisë, në pranga ka rë
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Afera me inceneratorin e Elbasanit, habit Ahmetaj: Unë ha e pi me dhjetra biznesmenë Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj, ka mohuar që të ketë qenë në konflikt interesi me Mirel Mërtirin, i cilësuar si
Mësues e policë, si u kthye Elbasani në një vatër rreziku Tashmë Covid ka prekur në masë uniformat blu, por edhe mësuesit. Në qytetin e Elbasanit ka shkuar në 4 numri i efektiv
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Bashkia e Elbasanit merr në dorëzim inceneratorin "nul" pas urdhrit të Ramës Inceneratorët në Elbasan, Fier dhe Tiranë janë kthyer prej disa ditësh në kryetemë në vend. Kryeministri Rama iu shma
Shifrat tronditëse të inceneratorëve: Shqiptarët paguan miliarda për Elbasanin. 63 pagesat nga arka e shtetit Një natë më parë, kryeministri Rama mbrojti me projekte 3D miliardat e taksapaguesve shqiptarë të dhëna tek privati përm
Nuk i mbijetoi COVID-19, humb jetën në Turqi inxhinieri i njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë inxhinieri i njohur i Elbasanit Edmond Tafa i prekur nga COVID-19. Mësohet se i ndjeri kishte disa
Aksident tragjik, makina përplas për vdekje vajzën 27-vjeçare Një aksident i rëndë është regjistruar në Unazën e qytetit të Elbasanit. Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident tra
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe