999 rezultate për

elbasani

Afera me inceneratorin e Elbasanit, habit Ahmetaj: Unë ha e pi me dhjetra biznesmenë Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj, ka mohuar që të ketë qenë në konflikt interesi me Mirel Mërtirin, i cilësuar si
Mësues e policë, si u kthye Elbasani në një vatër rreziku Tashmë Covid ka prekur në masë uniformat blu, por edhe mësuesit. Në qytetin e Elbasanit ka shkuar në 4 numri i efektiv
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Bashkia e Elbasanit merr në dorëzim inceneratorin "nul" pas urdhrit të Ramës Inceneratorët në Elbasan, Fier dhe Tiranë janë kthyer prej disa ditësh në kryetemë në vend. Kryeministri Rama iu shma
Shifrat tronditëse të inceneratorëve: Shqiptarët paguan miliarda për Elbasanin. 63 pagesat nga arka e shtetit Një natë më parë, kryeministri Rama mbrojti me projekte 3D miliardat e taksapaguesve shqiptarë të dhëna tek privati përm
Nuk i mbijetoi COVID-19, humb jetën në Turqi inxhinieri i njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë inxhinieri i njohur i Elbasanit Edmond Tafa i prekur nga COVID-19. Mësohet se i ndjeri kishte disa
Aksident tragjik, makina përplas për vdekje vajzën 27-vjeçare Një aksident i rëndë është regjistruar në Unazën e qytetit të Elbasanit. Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident tra
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
Infektohet me COVID-19 ish deputeti shqiptar Një mjek kirurg në qytetin e Elbasanit është infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë për mjekun Bujar Kllogjri shkruan pan
Figura të njohura në lista, PD e Elbasanit voton nesër për kandidatët Vijon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Është radha e degës s
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë
Dy mësues gjimnazi infektohen me COVID-19 Dy mësues gjimnazi në qarkun e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Një nga rastet është shënuar në qytetin e Elb
I penduari në Elbasan i nxjerr të gjitha: Alibej dha 100 mijë euro për të ekzekutuar dy persona! Zbardhet dëshmia e bashkëpunëtorit të Drejtësisë, Euglen Halili, i cili ka deklaruar se Erjon Alibej ka paguar 100 mijë
Infektohet me koronavirus pedagogia e Ekonomikut, izolohen kolegët Pas hapjes së shkollave, shifrat e mësuesve të prekur më Covid-19 janë rritur. Dy mësues të shkollës 9-vjeçare “Ali Agja
Elbasani nuk vë gjumë në sy, goditet nga tërmeti disa herë gjatë natës Të tjera pasgoditje kanë vijuar të ndihen gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Pas tërmetit me magnitudë 4.2 i cili ra re
Ktheu Elbasanin në "arenë lufte", familjarët lënë trupin e 71-vjeçarit akoma në morg Dita e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për qytetin e Elbasanit i cili u kthye në një arenë lufte. Pas 5 orësh reziste
DETAJET/ Kush është personi që po mban "peng" Elbasanin, i martuar tre herë e me 3 fëmijë Vazhdon "lufta" e Policisë me të moshuarin në Elbasan i cili pak orë më parë qëlloi drejt patrullës së policisë dhe plag
11 tërmete në 24 orë në vend, më i forti goditi Elbasanin 11 tërmete janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku më i forti ishte ai me magnitudë 4.5 i shkallës rihte
Infektohen me koronavirus dy persona në prokurorinë e Elbasanit Një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore në prokurorinë e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Po ashtu