999 rezultate për

ekzotike

Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM) Vështirë të zbulosh diçka nga jeta private e Dhurata Dorës pasi këngëtarja e ka ruajtur me fanatizëm privatësinë. Por
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Në të gjitha vendet ekzotike, stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Kujtim Gjuzi e quajti kryeministre, reagon Elisa Spiropali Ministrja për qeverinë Elisa Spiroapli ka komentuar deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi, i cili e cilësoi si kryeministr
Qytetërimet që dikur lulëzonin por sot janë zhdukur (FOTO LAJM) Nga rënia e perandorive të lashta në riemërimin e vendeve ekzotike, harta e botës duket shumë e ndryshme nga ajo që isht
Stjuardesa më e bukur e Emirates bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Basketbollistja Valentina Vignali, shfaqet më e nxehtë se kurrë në shtrat (FOTO LAJM) Valentina Vignali nuk rresht së dhuruari spektakël në rrjetet sociale për fansat e saj. Basketbollistja italiane, që
E fejuara e Bendtner "alergji" nga rrobat, vijon pushimet në vendet ekzotike (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
Rikthehet diva, u përfol shumë për lidhjen me yllit e popit (FOTO LAJM) Modelja Jordan Ozuna është ndër më të përfolurat në shtypin rozë amerikan për lidhjet e saj të famshme me Justin Bieber
DOKUMENTI/ Esat Pasha kishte parfum të tijin, si reklamohej atëhere (FOTO LAJM) është folur shumë në lidhje me faktin se Esat Pasha ka patur një parfum të tijin në fillim të viteve '20, i cili ishte p
Alketa sërish nis pushimet, këtë herë zgjedh vendet ekzotike (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik. Ajo ka publikuar foto të ndryshme
Ne dridhemi nga i ftohti, Alketa zhvishet në vende ekzotike me diell Moderatorja e njohur shqiptare ka zgjedhur të shijojë pushimet dimërore në një vend të jashtëzakonshëm. Ndryshe nga pje
Fotot ekzotike të Marinës nuk ishin asgjë para këtij postimi të Getit nga Xhamajka (FOTO LAJM) Fotot ekzotike të Marinës pak ditë më parë nga Xhamajka qarkulluan shpejt në rrjetet sociale. Një javë pas martese, çift
Një ditëlindje speciale për Lori Hoxhën, ja ku ka shkuar (FOTO LAJM) Një javë më parë, Lori Hoxha mbushi 23 vjeç dhe menjëherë ndërmori një udhëtim për të festuar disa ditë në vendet ekzoti
Pushimet e Lori Hoxhës në dimrin e ftohtë drejt vendeve ekzotike (FOTO LAJM) Lori Hoxha është kthyer pas në kohë, ndërsa në Instagram ajo ka zgjedhur që të postojë një foto nga pushimet e saj, real
Pushime ekzotike për Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Pushimet ekzotike në këtë periudhë ku shumica prej nesh po vuajnë prej të ftohtit duket se nuk kanë mbaruar ende për Fjo
5 dhe 7-vjeçari vdesin nga pickimi i pitonit (FOTO-VIDEO) Dy fëmijë 5 dhe 7 vjeç kanë ndërruar jetë si pasojë e një pickimi të një pitoni, ndërsa ishin duke fjetur gjumë. Ngjarj
10 makinat më ekzotike Për një makinë të tillë do të nevojiteshin shumë kursime ndoshta për shume është e pa arritshme. Por nga ana tjetër këna
10 përplasjet më ekzotike të makinave Bëhet fjalë për aksidente me dëme të jashtëzakonshme. Në rastin më ekstrem shuma do të sillte ndryshime të ndjeshme në b