999 rezultate për

ekzistonte

Ademi-VMRO-së: Mos i ofendoni shqiptarët! Deputeti i BDI-së, Xhevat Ademi,ka kërkuar nga Antonio Milloshoski dhe deputetët tjerë të VMRO-së, në mbledhjen konstitu
FBI nis hetimet mbi lidhjet Trump-Putin, reagon presidenti amerikan Administrata presidentit Trump konfirmoi sot se asgjë nuk kishte ndryshuar dhe se nuk ekzistonte asnjë provë pas konfirm
Parlamenti grek miraton ligjin e ri elektoral Parlamenti grek ka aprovuar me shumice votash, 179 nga 281 të pranishëm, ligjin e ri elektoral që sjell në sistemin e vo
SPECIALE/ Ja si do të ishte 11-shja e Jugosllavisë nëse ende do të ekzistonte (FOTO LAJM) Jugosllavia, dikur një super fuqi Europiane edhe në botën e futbollit, ka pushuar së ekzistuari 20 vite më parë, teksa
Humbja me Atalantën, Moratti dhe Strama akuza ndaj gjytarëve Pas hummbjes përballë Atalantës, presidenti Masimo Moratti dhe trajneri Stramaccioni kanë akuzuar gjyqtarët për gabime t
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.