999 rezultate për

ekzistonte

FBI nis hetimet mbi lidhjet Trump-Putin, reagon presidenti amerikan Administrata presidentit Trump konfirmoi sot se asgjë nuk kishte ndryshuar dhe se nuk ekzistonte asnjë provë pas konfirm
Parlamenti grek miraton ligjin e ri elektoral Parlamenti grek ka aprovuar me shumice votash, 179 nga 281 të pranishëm, ligjin e ri elektoral që sjell në sistemin e vo
SPECIALE/ Ja si do të ishte 11-shja e Jugosllavisë nëse ende do të ekzistonte (FOTO LAJM) Jugosllavia, dikur një super fuqi Europiane edhe në botën e futbollit, ka pushuar së ekzistuari 20 vite më parë, teksa
Humbja me Atalantën, Moratti dhe Strama akuza ndaj gjytarëve Pas hummbjes përballë Atalantës, presidenti Masimo Moratti dhe trajneri Stramaccioni kanë akuzuar gjyqtarët për gabime t
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}