999 rezultate për

ekzekutuar

Kush është shqiptari i ekzekutuar me 5 plumba brenda restorantit në Spanjë Një shqiptar vdiq dy net më parë në tarracën e një restoranti në qytetin turistik Alfaz del Pi (Alicante) të Spanjës, pa
Zbulohet fotoja, ky është 27 vjeçari i ekzekutuar me disa plumba në Vlorë (FOTO LAJM) Djali që shikoni është i riu i vrarë mbrëmjen e sotme me armë zjarri në qytetin e Vlorës. 27 vjeçari Benjamin Bezhani
Zhbllokohet derbi, Milani kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar derbi mes Interit dhe Milanit. "Kuqezinjtë" kanë kaluar në avantazh fal një penalltie të ekzekutuar nga
I penduari në Elbasan i nxjerr të gjitha: Alibej dha 100 mijë euro për të ekzekutuar dy persona! Zbardhet dëshmia e bashkëpunëtorit të Drejtësisë, Euglen Halili, i cili ka deklaruar se Erjon Alibej ka paguar 100 mijë
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Pamje nga vendi i krimit, si u bë shoshë nga plumbat makina e 23 vjeçarit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku është ekzekutuar me armë zjarri një djali i ri. Viktima është shtetasi
Autobiografia e Gjeneralit "xhelat" të diktaturës: Kam ekzekutuar kushëririn tim Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Brendëshme në Tiranë, ku
DETAJET/ Iu mor jeta në Tiranë, Hekuran Billa u ndoq në 3 qytete për t'u ekzekutuar I riu i arrestuar për vrasjen e Hekuran Billës ka mohuar se në zonën e Komunës së Parisit ndodhej për të raportuar lëviz
Po monitoronte zonën nga "BMW" X6? Zbardhet dëshmia e nipit të viktimës të ekzekutuar nga Billa Të tjera detaje që kanë të bëjnë me ekzekutimin e Hekuran Billës ditë më parë në zonën e Komunës së Parisit janë zbardhu
Sherri nisi 15 vite më parë në fushën e sportit, këta janë dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmë në Krujë Këta që po shihni në foto, janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 -vjeç dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmjen e djeshm
Atentat? Dy shtetas të ekzekutuar në makinë, detajet nga ngjarja e rëndë në Durrës Durrësi është tronditur pasditën e sotme pasi dyshohet se janë ekzekutuar me armë zjarri dy shtetas. Ngjarja ka ndod
Kujtohet masakra në Pastasellë të Rahovecit: Trupat e të ekzekutuarëve ende të pa gjetura Masakra e fshatit Pastasellë të Rahovecit është një nga më të tmerrshmet që kanë kryer forcat kriminale serbe gjatë luft
Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari në Itali, ishte duke u kthyer në burg Një 43 vjeçar shqiptar është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Itali. Personi i ekzekutuar, emri i të cilit nuk bëhet
Guxim Gjyriçi mund të jetë ekzekutuar nga një ish-pjestar i Forcave Speciale? (VIDEO) Sikundër premtoi një ditë më parë, gazetari Artan Hoxha ka publikuar videon nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit
E parandjeu? Si e uroi biznesmeni i ekzekutuar Vitin e Ri (FOTO LAJM) Kastriot Reçi është ekzekutuar paraditen e sotme me armë zjarri në qendër të Rrëshenit. Reçi është është pronari i n
I publikuan fotot me VIP-at, gruaja e shqiptarit të ekzekutuar merr vendimin drastik Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Nga Rita Ora te Victoria Beckham, VIP-at me të cilët shoqërohej gruaja e shqiptarit të ekzekutuar në Londër Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
MISTER/ Kush është shqiptari i ekzekutuar në Itali dhe i përfshirë në trafik Një javë më parë, në Itali ndodhi një prej vrasjeve tipike mafioze, e cila pati për viktimë shqiptarin 34 vjeç Ervin Kar
U ekzekutua para vilës luksoze, dyshimet e para për atentatin ndaj biznesmenit Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Bëhet fjalë për biznesmenin
Eliminohet me 7 plumba brenda audit superluksoz biznesmeni i njohur (FOTO LAJM) Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Sipas “Daily Mail” bëhet fja