999 rezultate për

ekzekutua

DETAJET/ Pse është i vështirë identifikimi i autorëve që ekzekutuan djalin e mjekut në Vlorë Detaje te reja nga vrasja e 25-vjeçarit, qe u ekzekutua me kallashnikov orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme, në
Djali i mjekut të njohur, ky është 25 vjeçari që u ekzekutua me kallash Kristjan Breshanaj është lajmëruar nga persona të tjerë dhe sapo ka dalë nga banesa e tij është qëlluar me armë zjarri a
Avokatë, prokurorë e gjyqtarë: Rihapen dosjet e bujshme ku u ekzekutuan njerëz të drejtësisë Rastet e atentateve ndaj personave dhe botës së drejtësisë janë bërë bërë gjithnjë e më të shpeshta. Viktor Haxhia, n
22 vjeçari ''hap thesin'': Vidhnim makina dhe i modifikonim te servisi i Besmirit, e ekzekutuam për paratë 22 vjeçari Klevis Alla ka vendosur të japë detaje të tjera, të cilat i japin dritë ekzekutimit mafioz të dy vëllezërve n
Ekzekutuan dy vëllezërit Haxhia, autorët dalin para Gjykatës Dy të arrestuarit për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhisë, kanë dalë para gjykatës. Seanca gjyqësore k
Tronditën Durrësin dhe ekzekutuan vëllezërit Haxhia, më herët autorët kryen vrasjen e dyfishtë në Shkozet (FOTO) Vrasja e dyfishtë e ndodhur në Durrës në 2 Mars ka lidhje me vrasjen e dy vëllezërve pak ditë më parë. Drejtori i Polici
DETAJET/ Vëllezërit u ekzekutuan në rrugë, njëri prej tyre do të fejohej në qershor Në familjen e dy vëllezërve të vrarë, Besmir dhe Viktor Haxhia, në Durrës sundon një atmosferë e rënde zie. Vrasja k
2 atentate dhe katër viktima, merr një tjetër kthesë ekzekutimi i djeshëm në Durrës Një pistë tjetër është bërë e ditur në lidhje me atentatin që tronditi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme. Dy vëllezërit V
EMRI/ U ekzekutuan për një copë tokë, shpallet në kërkim 41 vjeçari për atentatin në Lezhë Mesditën e djeshme një ngjarje e rëndë ndodhi në në fshatin Lalm i Vjetër në Lezhë ku mbetën të vrarë Kol Murrani dhe Pr
Avokat e biznesmen, dalin pamjet e makinës ku u ekzekutuan dy vëllezërit në Durrës (FOTO LAJM) Ditën e sotme Durrësi është tronditur pasi dy vëllezër janë ekzekutuar me armë zjarri mes rrugës. Ndërkohë që kanë k
U ekzekutuan brenda makinës, policia zbardh detajet e fundit nga atentati në Durrës Ekzekutimi i dyfishtë në Durrës, reagon policia: Ja si u gjetën dy vëllezërit, RENEA e FNSH “blindojnë” zonën. Ka rea
Pronarë të disa bizneseve, kush janë dy vëllezërit nga Puka që u ekzekutuan në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i dy shtetasve në Durrës, Besmir dhe Viktor Haxhiaj pak minuta më parë. M
U ngritën pritë, si u ekzekutuan mes ditës dy biznesmenët në Durrës Janë zbardhur emrat e viktimave nga atentati i sotëm në Durrës. Viktimat janë Besmir dhe Viktor Haxhia, të afërm midi
Atentat? Dy shtetas të ekzekutuar në makinë, detajet nga ngjarja e rëndë në Durrës Durrësi është tronditur pasditën e sotme pasi dyshohet se janë ekzekutuar me armë zjarri dy shtetas. Ngjarja ka ndod
Kujtohet masakra në Pastasellë të Rahovecit: Trupat e të ekzekutuarëve ende të pa gjetura Masakra e fshatit Pastasellë të Rahovecit është një nga më të tmerrshmet që kanë kryer forcat kriminale serbe gjatë luft
Gjendet arma e zjarrit me të cilën u ekzekutua 41 vjeçari, arrestohet autori (VIDEO) Policia e Krujës ka gjetur dhe sekuestruar armën e krimit, pistoletë TT me tw cilwn u ekzekutua 41 vjecari. Autori,
Sapo kishte ardhur nga Anglia, kush është Anxhelo Avdiu që u ekzekutua mbrëmë në Shkozet (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është 24 vjeçari Anxhelo Avdiu i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Shkozet bashkë me Dorian Shkoz
Mori katër plumba kokës, ky është 35 vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në atentatin mafioz Dorjan Shkoza, 35 vjeç është një nga viktimat e atentatit mafioz të ndodhr mbrëmjen e djeshme në Shkozet. Shkoza, se
U ekzekutuan teksa tymosnin cigare, shoqërohen në polici 12 persona Dorian Shkoza dhe Anxhelo Avdia janë viktimat e atentatit mafioz të ndodhur ditën e djeshme në Durrës. Të rinjtë u që
U ekzekutua e pastaj u dogj, si ndodhi ngjarja e rëndë në Pejë Detaje të reja kanë dalë në dritë për viktimën që u gjet në fshatin Llabjan të Pejës. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe