999 rezultate për

ekzekutoi

Ekzekutoi motrën, Shkëlzen Buci do merrte 80 mijë euro për vrasjen e aktorit Shkëlzen Buci i akuzuar për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare 8 vite më parë, aktualisht ndodhte në burg. Policia dhe p
Ekzekutoi dy biznesmenët në Kurbin, Eduart Lamaj në kërkim nga Greqia për trafik kokaine Eduart Lamaj i dyshuar si vrasësi i biznesmenëve Bujar Lika e Paulin Gjergji Markaj, fundmajin e këtij viti, konsiderohe
Ekzekutoi rumunin për një orë në Itali, shqiptari kapet pas 22 vitesh në teritorin grek Një 42-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke, pasi akuzohet për vrasjen e një shtetasi nga Rumania 22-vjet më par
Autori mori në telefon familjarët pasi ekzekutoi 57-vjeçarin: E vrava! Detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim sa
Kush është "Flor Qorri", si ekzekutoi bashkë me të vëllain pronarin e diskos vite më parë Detaje të reja bëhen me dije nga vrasja e 40-vjeçarit Florian Lamçe. Mësohet se në muajin shkurt të këtij viti, i nd
I vrau vëllain? Pse Fatmir Haklaj ekzekutoi Azem Hajdarin (FOTO LAJM) Dosja e vrasjes së Azem Hajdarit ende ngjall kureshtje tek shqiptarët pasi mbetet e paqartë arsyeja e vrasjes, dhe krime
18 vjet pasi ekzekutoi një të moshuar në Volos të Greqisë, shqiptari vihet në pranga Autoritet greke kanë mundur të arrestojnë autorin e një krimi makabër të kryer 18 vjet më parë në zonën e Volosit, në Gr
Ekzekutoi 2 biznesmenët, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta për t’i vrarë. Shkova për t’i shkatërruar hotelin, për shkak të një borxhi që më kishte pronari i tij..."
Ekzekutoi 3 persona, agresori "personazh" i njohur për autoritetet britanike Një ngjarje e rëndë ka tronditur së fundmi Britaninë, ku nga një sulm mbetën të vrarë 3 persona. Mediat britanike rap
Konflikt për territore mes bandave, si e ekzekutoi Hekuran Billa 22-vjeçarin në Angli Hekuran Billa, i cili u ekzekutua mbrëmë në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë është dënuar në Angli me dëni
Ekzekutoi dy vëllezërit, policia identifikon në kohë rekord autorin dhe blindon zonën Mbrëmjen e sotme Kruja është tronditur pasi dy vëllezër në moshë të re, 34 dhe 24 vjec janë ekzekutuar me armë zjarri.
Ekzekutoi dy vëllezërit dhe i shkoi në varrim, si u fsheh Altin Ndoci nga familjarët Të tjera detaje zbardhen nga vrasja e vëllezëeve Haxhia, ku mësohet se autori i dyshuar Altin Ndoci, ka marrë pjesë në v
Kush është Altin Ndoci, vrasësi gjakftohtë që ekzekutoi 4 persona për prishjen e pazareve të drogës Zbardhen detajet për identitetin e 2 personave që ekzekutohen dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia, dhe më herët në vr
Ekzekutoi të bijën me levë dhe e groposi në oborr, burgim i përjetshëm për shqiptarin monstruoz Gjykata në Thesproti në Greqi dënoi me burgim të përjetshëm babain shqiptar A.P, i cili në janar të 2019 vrau vajzën e t
E qëlluan nga 200 metra largësi, nga ku erdhi snajperi që ekzekutoi Kastriot Reçin Ekzekutimi në mënyrë mafioze e Kastriot Reçit më 7 Janar të këtij viti në qendër të Rrëshenit, vijon të mbetet pa asnjë
Policia zbulon detajet nga arrestimi i të "fortit" që ekzekutoi Santjago Malkon Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Momenti kur u arrestua Ilir Selmani në Tiranë: Ekzekutoi njeriun e Ervis Martinajt (VIDEO) Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Ekzekutoi dhe dogji të vëllain, i arrestuari tregon me detaje si e kreu krimin makabër Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, njofton opinionin se gjatë ditës është arrestuar dhe m
Ekzekutoi të bijën me thikë, bashkëshortja e shqiptarit në Australi i vë fajin tjetërkujt 49 vjeçari Petrit Lekaj, ka tentuar të kryejë vetëvrasje pasi u dënua me 20 vite burg për vrasjen me thikë të vajzës së
Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut