999 rezultate për

ekzekutoi

Ekzekutoi kunatën, dënohet me burg të përjetshëm Dashamir Xhepa Dashamir Xhepa është dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau kunatën e tij për motive xhelozie. Krimi i rëndë ndodhi n
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
Ekzekutoi 37 persona, zbulohet pas 50 vitesh mesazhi misterioz i vrasësit Më shumë se 50 vite pasi i ashtuquajturi “Vrasësi i Zodiakut” terrorizoi për herë të parë rrugët e Kalifornisë, një ekip
Policia ekzekutoi të riun, reagon Lleshaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për herë të parë pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga ana e efek
Baba i dy fëmijëve, efektivi që ekzekutoi të riun dikur kishte konkurruar për aktor Efektivi i Shqiponjave i cili ekzekutoi me armë pak pas mesnate 25 vjeccarin Klodian Rasha, është Nevaldo H. 25-vjeç dhe
Ekzekutoi 25 vjeçarin, vihet në pranga efektivi i Policisë Efektivi i policisë që qëlloi për vdekje 25 vjeçarin Klodian Rasha është arrestuar. Ai dyshohet se e qëlloi 25 vjeçar
"Mu duk sikur më kërcënoi", rrëfehet polici që ekzekutoi Klodian Rashën Efektivi i policisë i cili qelloi për vdekje Klodian Rashën ka dhënë versionin e tij. Ai bën me dije se i ka kërkuar
E ekzekutoi Policia, Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja nisin hetimet Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja do të nise hetimët për ekzekutimin e të riut Klodian Rasha nga Policia mbrëmjen e djes
Ekzekutoi biznesmenin e njohur në mes të Himarës, burg për autorin e dyshuar Kliti Leka, i cili dyshohet se ekzekutoi biznesmenin Niko Goro në Himarë është lënë në burg nga Gjykata. Kujtojmë se
E dhunuan se u vodhi në parcelë? Si i riu ekzekutoi 2 kushërinjtë për 20 kg hashash Ditën e sotme janë gjetur dy trupat e pajetë të kushërinjve në Malësi të madhe, Vislon Çutaj dhe Klement Pepaj. Që ng
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Porositi dy vrasje dhe dyshohet se ekzekutoi vëllain e Talo Çelës, Erion Alibeaj përballet me gjykatën Erion Alibej, organizatori dhe urdhëruesi i dy vrasjeve në Elbasan, dhe i dyshuar se ka kryer ekzekutimin e vëllait të T
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
"Kishin sherr prej 10 vitesh", çfarë bëri Tanushi pasi ekzekutoi kunatën Detaje të reja zbardhen nga krimi i rëndë në Bathore, ku ditën e djeshme Agron Tanushi ekzekutoi me armë zjarri kunatën
Zbulohet shkaku i krimit në Bathore, pse Tanushi ekzekutoi kunatën e tij Pasditen e sotme në Bathore u ekzekutua me armë zjarri një grua, nga kunati i saj. Fillimisht u raportua se ngjarja
"Puna u krye", zbardhet biseda e djalit me babain pasi ekzekutoi motrën Të tjera detaje tronditëse janë publikuar nga vrasja e 8 viteve më parë të Eglantina Bucit në Malin me Gropa. Në skenë k
Ekzekutoi motrën, Shkëlzen Buci do merrte 80 mijë euro për vrasjen e aktorit Shkëlzen Buci i akuzuar për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare 8 vite më parë, aktualisht ndodhte në burg. Policia dhe p
Ekzekutoi dy biznesmenët në Kurbin, Eduart Lamaj në kërkim nga Greqia për trafik kokaine Eduart Lamaj i dyshuar si vrasësi i biznesmenëve Bujar Lika e Paulin Gjergji Markaj, fundmajin e këtij viti, konsiderohe
Ekzekutoi rumunin për një orë në Itali, shqiptari kapet pas 22 vitesh në teritorin grek Një 42-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke, pasi akuzohet për vrasjen e një shtetasi nga Rumania 22-vjet më par
Autori mori në telefon familjarët pasi ekzekutoi 57-vjeçarin: E vrava! Detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim sa