999 rezultate për

ekzekutohet

Qëlloi me breshëri plumbash 26 persona, ekzekutohet ushtari (FOTO LAJM) Forcat e sigurisë tajlandeze kanë ekzekutuar ushtarin i cili vrau 26 vetë në qytetin Nakhon Ratchasima. Jakraphanth
Ekzekutohet 44 vjeçari në Suharekë, autori ishte i dehur Një person është vrarë mbrëmë në fshatin Maqiteve, Komuna e Suharekës. 44-vjecari sipas policisë ka vdekur si pasojë e p
Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari në Itali, ishte duke u kthyer në burg Një 43 vjeçar shqiptar është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Itali. Personi i ekzekutuar, emri i të cilit nuk bëhet
Ekzekutohet producenti i famshëm shqiptar në sy të fëmijëve (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë kriminale u shënua ditën e Krishtlindjes në Londër. Shqiptarit nga Kosova, iu bë atentat në sy të dj
Atentat në Lushnje, ekzekutohet Enver Borici Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Një 42-vjeçar është qëlluar për vdekje. Mësohet se vikitma është Enver Bo
Plumb në kokë, ekzekutohet në Peqin i riu vetëm 23-vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Mësohet se ka ndodhur një përplasje me armë zjarri dhe ku k
Ekzekutohet me dy plumba në kokë shqiptari në Itali Një 34-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur ditën e djeshme në qytetin e Isola Rizza, në zonën e Veronës në Itali. S
Ndeshja testuese në stadiumin e ri, ekzekutohet himni i Champions League (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme p
Ekzekutohet një person në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodfhur pak më parë në Shkodër. Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë. Ngjarja
Laçiani ekzekutohet me armë në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Zall Xhuxhë në Fan – Mirditë. Eshtë vrarë me armë zjarri shte
Ekzekutohet me breshëri 21-vjeçari shqiptar në Gjermani, zbulohet vrasësi Një 21-vjeçar shqiptar është qëlluar për vdekje të enjten mbrëma në Kassel të Gjermanisë. Siç raportojnë mediat gjerm
Ekzekutohet djali i Bin Laden-it Zyrtarët e inteligjencës amerikane kanë njoftuar për vdekjen e Hamzas, djalit të themeluesit të grupit militant, al-Kaid
Ekzekutohet me armë zjarri shqiptari në Greqi Ekzekutohet me armë zjarri një shqiptar në Athinë. Lajmi bëhet i ditur nga mediat greke, të cilat raportojnë se ngjarja
Ekzekutohet biznesmeni pranë shtëpisë së tij Slavisha Krunic, një ndër biznesmenët më të njohur në Bosnjë e Hercegovinë është ekzekutuar pranë banesës së tij. Mës
Ekzekutohet në atentat biznesmeni i njohur Një biznesmen është vrarë në Bosnjë e Hercegovinë. Slavisha Kruniq, është biznesmeni i njohur i cili u vra nga një pritë
Ekzekutohet shqiptari në Spanjë Një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri brenda një automjeti. Ngjarja ka ndodhur në rajonin Totana të Spanjës, n
Ekzekutohet me armë zjarri një person në Durrës Një shtetas është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Policia ka identifikuar autorin dhe
Ekzekutohet në mes të Vjenës bosi i mafias serbe (FOTO LAJM) Të shtënat që alarmuan gjatë ditës së djeshme Vjenën ishin ato që i morën jetën bosit serb të nëntokës së Malit të Zi, V
47 vjeçari shqiptar ekzekutohet në mes të Berlinit, autori vret edhe veten Një shqiptar është vrarë me armë zjarri në Berlin, nga një person i cili më pas ka vrarë edhe veten e tij. Shqiptari
Mbolli terror me vrasjet e tij, ekzekutohet në burg krimineli famëkeq Filmat aksion dhe krim shpeshherë bazohen dhe në histori të vërteta të kriminelëve me nam të keq. Kështu një nga këto