999 rezultate për

ekzekutimit

Pamjet e ekzekutimit nga lufta në Karabak shkaktojnë indinjatë Një video e postuar në një aplikacion mesazhesh e cila tani nuk figuron me, tregon ata që duket të jetë dy armenë me uni
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe
U plagos momentin e ekzekutimit të dy biznesmenë në Laç, Gjykata rikthen në burg Kreshnik Tushën Gjykata e Apelit të Tiranës ka rikthyer në burg Kreshnik Tushën. Shkalla e Parë në Kurbin i kishte caktuar “arrest s
Iu gjet arma e ekzekutimit të Emiljano Ramazani në servis, burg për babë e bir Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën arrest me burg për babë e bir, Albert dhe Seit Manhasa, në servisin e të cilëv
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,
Eduart Lamaj zbulon si u bë plani i ekzekutimit të dy biznesmenëve: Thirra çunat dhe i maskova Një dëshmitar okular ka zbardhur me detaje se çfarë ndodhi mbrëmjen e 30 majit në hotelin lokal ku punonte si banakier d
Momenti i ekzekutimit të Hekuran Billës, sekuestrohen 17 kamera sigurie (VIDEO) Ky është momenti i fundit i Hekuran Billës, ku u ekzekutua me 11 plumba 4 ditë më parë në zonën e Komunës së Parisit në
Rindërtohet skena e ekzekutimit të biznesmenit në Tiranë: Nga ndjekja deri tek breshëria Rindërtohet grafikisht skemën e ekzekutimit mafioz të Hekuran Billës. Në duart e policisë janë dhjetëra kamera sigurie,
Pista kryesore e ekzekutimit të Billës, flasin familjarët Një nga pistat kryesore për vrasjen e Hekuran Billës, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tir
Pas ekzekutimit të Hekuran Billës në Tiranë, gjendet një makinë e djegur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Tek Komuna e Parisit në orën 22:00 është ekzekutuar me arm
RENEA dhe FNSH në aksion, arrestohen autorët e ekzekutimit mafioz të dy vëllezërve në Durrës Zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga dy autorët e dyshuar
Shkatërrohet banda e "të bardhës", si nisi gjithçka pas ekzekutimit të "kokës" Policia e Shtetit ka finalizuar një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, në bashkëpunim me atë italiane. Operacio
DETAJET/ Artan Hoxha tregon të pathënat e ekzekutimit të Guxim Gjyriçi në Tropojë Ashtu sic kishte paralajmëruar, gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje nga ekzekutimi i Guxim Gjyriçi në Tropojë. Si
"E pashë të shtrirë përmbys në rrugë", vëllai i Kastriotit tregon tmerrin e ekzekutimit Paraditja e djeshme rezultoi fatale për 47 vjecarin Kastriot Reçi. Së bashku me të vëllain, kishin parkuar makinën dh
Tensionet pas ekzekutimit të Soleimanit, Gjermania njofton tërheqjen e trupave nga Iraku Në Iran tashmë gjakrat janë nxehur edhe më shumë dhe lideri suprem i vendit ka premtuar hakmarrje ndaj SHBA-ve. Për s
Artan Hoxha zbulon mesazhin pas ekzekutimit të djeshëm në Tropojë Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se vrasja në Tropojë ka pas një mesazh. Sipas tij viktima Guxim Gjuriqi ishte një mesa
U ndoq këmba-këmbës, droni dhe të pathënat e ekzekutimit të "Zotit të Luftës" (FOTO LAJM) Njeriu i dytë më i fuqishëm në Iran pas Ajatollah Khamenei, Qaseem, Soleimani u vra dy ditë më parë nga një dron i SHBA-
Detaje nga vrasja në Dukagjin, Gjergj Krygja mori 4 plagë gjatë ekzekutimit Ditën e sotme në Shkodër ka ndodhur një ekzekutim në derën e shtëpisë të 43-vjeçarit Gjergj Krygja. Mësohet se autorë
Zbulohen rolet e 9 të akuzuarve për Santiagon, nga lëvizjet tek motivi i ekzekutimit Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen e Santiago Malkos. Ditën e sotme policia ka zbardhur ngjarjen dhe ka shpallur n