999 rezultate për

ekzekutimin

Santjago i mori peng babain: Artan Hoxha tregon kush porositi ekzekutimin e ish-policit Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka bërë publike detaje të reja nga vrasja e Santiago Malkos. Hoxha tha se përplasja
Hoxha: Ky është personi që urdhëroi ekzekutimin e Santiago Malkos (FOTO LAJM) Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka siguruar foton e një prej personave që dyshohet si një prej ekzekutorëve të Santiago
Kanos policët e përmbaruesit, arrestohet 38-vjeçari në Mallakastër Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin: Një 38-v
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
Një telefonatë e dyshimtë: Çfarë po heton Prokuroria për ekzekutimin e Santiagos Konflikti për lojërat e fatit është pista kryesore që grupi i hetuesve po ndjek për zbardhjen e ekzekutimit mafioz të 2
Janë arrestuar 4 kafshë deri tani: Rama reagon për ekzekutimin e Indritit Vrasja e Indrit Ccelajt në mes të Tiranë ndërkohë që po punonte ka tronditur opinionin publik nisur edhe nga fakti se pe
Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
E shkuara kriminale e të dyshuarit për ekzekutimin e biznesmenit në Vlorë Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e djeshme në plazhin e vjetër të Vlorës
Del shifra, sa u pagua për ekzekutimin e Jurgen Kurtit Policia ka arrestuar tashmë tre persona të dyshuar si vrasësit dhe Jurgen Kurtit një javë më parë duke iu bllokuar atyre
“Në një celular janë kërcënimet”, detaje të reja për ekzekutimin e avokatit Vrasja e avokatit Ravik Gurra nuk tronditi vetëm Elbasanin por gjithë sistemin e drejtësisë. Në Opinion, gazetarja La
Kjo është pista ku po hetohet për ekzekutimin e avokatit në Elbasan Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e avokatit Ravik Gurra,në qendër të Elbasanit, mbrëmjen e djeshme. Avo
E vranë dhe u bënë hije, s'ka as kamera e as dëshmitarë për ekzekutimin e Jurgen Kurtit Grupi hetimor dyshon se vrasja e Jurgen Kurtit është kryer nga dy persona që pas krimit janë larguar me një makinë “Merc
Interi kalon përsëri me 2 gola në avantazh (VIDEO) Milani buzëqeshi teksa ngushtoi rezultatin duke rihapur përsëri sfidën por vetëm 10 minuta më vonë Samu Castillejo do t
Një i arrestuar për ekzekutimin e bosit të Gambinove Në atë që ishte vrasësi i parë i New York në 35 vjet, pamjet tregojnë se Frank Cali ishte takuar më parë me vrasësin e t
Policia jep detajet për ekzekutimine dyfishtë në Vlorë Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, ku viktima mbetën Aurest Rexho dhe Arjan Has
DOKUMENTI/ Enver Hoxha urdhëroi ekzekutimin e dy personave (FOTO LAJM) Dokumenti i 3 dhjetorit 1946/ Si e aprovon dënimin me vdekje diktatori, për dy të dënuar për “sabotimin e tharjes së Kën
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën
Arabët u çmendën pasi kjo grua postoi foto pa shami, kërkojnë ta vrasin Gruaja e identifikuar si Malak Al Shehri nga Arabia Saudite shpërndau foton në “Instagram”, por menjëherë u përball me n
Ekspertët tregojnë nëse Gruevski do të hyjë në qelinë e burgut Ekspertët juridik Xvonko Davidoviq dhe Besa Arifi, lidhur me vendimin e Gjykatës së Apelit për dënimin e ish-kryeministr
Kush është Landi i Mirasit, për ekzekutimin e të cilit polici akuzon Artan Hoxhën (FOTO LAJM) Përmes një komenti në profilin e Artan Hoxhës në Facebook, ish-oficeri i Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhu akuzon gazetar