999 rezultate për

ekzekutimi

FNSH bastis shtëpinë e Licëve pas ekzekutimit të dyfishtë në Shkodër Ekzekutimi i dyfishtë sot në lagjen Kiras të Shkodrës ka ngritur në këmbë policinë duke bërë që FNSH dhe RENEA të kryejn
E ndoqën dy javë, si realizua ekzekutimi i Jurgen Kurtit Tre të ndaluarit nga policia për vrasjen e Jurgen Kurtit një javë më parë kanë pranuar tashmë para oficerëve të policisë
Del shifra, sa u pagua për ekzekutimin e Jurgen Kurtit Policia ka arrestuar tashmë tre persona të dyshuar si vrasësit dhe Jurgen Kurtit një javë më parë duke iu bllokuar atyre
Ekzekutimi i mafioz i Gurrës, avokatët e Korçës bojkotojnë gjyqet Vrasja e Ravik Gurrës në Elbasan po shoqërohet me reagimin e fortë të avokatëve, të cilët tashmë ndjehen të kërcënuar në
“Në një celular janë kërcënimet”, detaje të reja për ekzekutimin e avokatit Vrasja e avokatit Ravik Gurra nuk tronditi vetëm Elbasanin por gjithë sistemin e drejtësisë. Në Opinion, gazetarja La
Kjo është pista ku po hetohet për ekzekutimin e avokatit në Elbasan Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e avokatit Ravik Gurra,në qendër të Elbasanit, mbrëmjen e djeshme. Avo
Ekzekutimi mafioz, zbulohet arrestimi në Itali i Nardit të Bujtinave (FOTO LAJM) Rreth 24 orë pas vrasjes së 35-vjeçarit Ferdinand Polia policia e Shkodrës “nge supet” për një pistë të mundshme hetimi.
E vranë dhe u bënë hije, s'ka as kamera e as dëshmitarë për ekzekutimin e Jurgen Kurtit Grupi hetimor dyshon se vrasja e Jurgen Kurtit është kryer nga dy persona që pas krimit janë larguar me një makinë “Merc
Plas tek Instagrami i Jurgen Kurtit pas ekzekutimit (FOTO LAJM) Policia nuk e ka ende të qartë se si dhe kush e vrau gjatë mbrëmjes së djeshme Jurgen Kurtin, megjithatë kjo nuk i ka nd
Interi kalon përsëri me 2 gola në avantazh (VIDEO) Milani buzëqeshi teksa ngushtoi rezultatin duke rihapur përsëri sfidën por vetëm 10 minuta më vonë Samu Castillejo do t
Një i arrestuar për ekzekutimin e bosit të Gambinove Në atë që ishte vrasësi i parë i New York në 35 vjet, pamjet tregojnë se Frank Cali ishte takuar më parë me vrasësin e t
Policia jep detajet për ekzekutimine dyfishtë në Vlorë Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, ku viktima mbetën Aurest Rexho dhe Arjan Has
Ekzekutimi me breshëri i ish-policit Arben Bilali, dalin pamjet (VIDEO) Këto janë momentet e fundit të jetës së Arben Bilalit, i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derë të shtëpisë. Në pa
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
DOKUMENTI/ Enver Hoxha urdhëroi ekzekutimin e dy personave (FOTO LAJM) Dokumenti i 3 dhjetorit 1946/ Si e aprovon dënimin me vdekje diktatori, për dy të dënuar për “sabotimin e tharjes së Kën
E vranë për një karikues celulari, dalin dëshmi të reja për ekzekutimin e Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës vazhdon të marrë deshminë e personave për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues verën
EMRI/ Arrestohet i kërkuari në Elbasan, për çfarë akuzohet Mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative, shërbimet e policisë në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë të
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Pa kush e vrau Arjanin, detaje tronditëse nga ekzekutimi i Fatos Ferracakut Pista kryesore e hetimeve për vrasjen e Fatos Ferracakut, është ajo e një ekzekutimi pasi 41 vjeçari dyshohet se ka parë