999 rezultate për

ekzaminimeve

Spitali Amerikan vjen me paketën e ekzaminimeve "DEDIKUAR FEMRËS" Spitali Amerikan vjen me një paketë të plotë ekzaminimesh dedikuar të gjitha vajzave dhe grave me rastin e festave të 7-
Inter konfirmon lëndimin e Mirandas Interi edhe zyrtarisht e ka konfirmuar se Joao Miranda vuan nga një tendosje në kofshe, prandaj më shumë gjasë edhe do t
Donald Trump heq dorë nga publikimi i ekzaminimeve fizike Donald Trump nuk të publikojë rezultatet e ekzaminimeve më të fundit fizike të tij ashtu siç kishte njoftuar pak ditë
Ekspertiza: Efektivi i RENEA-s u vra me mitraloz, jo snajper Dyshohet se efektivi i RENEA­s Ibrahim Basha, i cili humbi jetën gjatë një operacioni në Lazarat më 24 Qershor 2015, të
Seedorf humbet Robinhon: Nuk ka Champions? Clarence Seedorf humbet Robinhon, viktimë e një dëmtimi në kofshën e djathtë në ndeshjen e fundit kundër Napolit. Sulmue
Zv/ministri i Shëndetësisë: Ja lista e ekzaminimeve falas Kontrolle bazë falas për popullsinë e grupmoshës 40-65 vjeç. Ky është programi i Ministrisë së Shëndetësisë, që pritet t
Higuain K.O, Mourinho pa sulmues Jose Mourinho pa asnjë "9" në sulmin e Real Madrid. Pas Karim Benzema, trajneri i "Los Blancos" humb edhe Gonzalo Higuai