999 rezultate për

ekuadorit

Shkatërrimi i kartelit të parë shqiptar, Artan Hoxha nxjerr foton e "kokës" nga burgu Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka hedhur dritë mbi operacionin e bujshëm në 10 shtete të Europës dhe Azisë. “Los
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës, Dritan Rexhepi flet nga burgu i Ekuadorit: Pse më lidhin me ngjarjen Ashtu siç kishte paralajmëruar, gazetari investigativ Artan Hoxha publikon sot në Abc News intervistën Gramoz (Dritan) R
Publikohet sot telefonata me Gramoz Rexhepin, del fotoja e tij nga burgu i Ekuadorit Artan Hoxha pritet të publikojë sot në AbcNeës telefonatën me Dritan Rexhepin nga burgu i Kuitos në Ekuador. Ndërkoh
Artan Hoxha: Nesër do të publikoj intervistën me bosin në burgun e Ekuadorit Gazetari Artan Hoxha, bën me dije se ka intervistuar nje personazh të njohur në burgun e Ekuadorit, për të cilin u tha s
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Urdhër nga burgu i Ekuadorit, zbulohet porositësi i vrasjes së Jan Prengës Rrëmbimi dhe vrasja makabre e Jan Prengës dyshohet se është porositur nga Ekuadori. Shqiptari Dritan Rrexhepaj dyshoh
Pamjet kur Assagne stërvitet në Ambasadën e Ekuadorit (VIDEO) Sjellja e egër e Juliann Assange gjatë qëndrimit të tij në ambasadën ekuadoriane u kap në kamera dhe është dokumentuar n
Presidenti i Ekuadorit hedh akuza të rënda ndaj Assange Julian Assange vazhdimisht ka thyer kushtet që e lejuan për azil në ambasadë dhe është munduar që ta përdorë ambasadën e
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel
Aktakuzë për Assange, rrezikon 12 muaj burg Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, u shpall fajtor në gjykatën e Westminster për shkelje të kushteve për kaucion.
Aksident tragjik, 11 të vdekur dhe dhjetra të plagosur (FOTO LAJM) Së paku 11 veta kanë vdekur pas një përplasjeje të një autobusi mëngjesin e sotëm në pjesën jugore të Ekuadorit. 37 t
Assange në rrezik, mund ta lërë shpejt Ambasadën e Ekuadorit Julian Assange është më shumë se 6 vjet në azil në Ambasadën e Ekuadorit në Londër. Ky strehim 6-vjeçar është në rrezik,
Pas super ndeshjes kundër Ekuadorit, Leos i thuren elozhe nga e gjithë Argjentina (VIDEO) Dyshimet mbi paraqitjen e Messi-t me përfaqësuesen e tij janë zhdukur dhe kjo për shkak të paraqitjes së tij ndaj Ekuado
Amasada e Ekuadorit pritet që t’i ndërpresë strehimin Julian Assange Themelues i WikiLeaks-it, Julian Assange, së shpejti mund t’i kërkohet që të largohet nga Ambasada e Ekuadorit. Assan
Themeluesi i "Wikileaks" akuzohet për përdhunim Themeluesi i "WikiLeaks", Julian Assange pritet të merret në pyetje, nën akuzat për përdhunim në ambasadën e Ekuadorit n
"Anonymous" hakon postën elektronike të Qeverisë së Ekuadorit Grupi i hakerëve "Anonymous" ka hakuar postën elektronike të Qeverisë së Ekuadorit. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë
Ekuadori i ndërpret internetin shefit të WikiLeaks Ekuadori ka pranuar se i ka ndërprerë internetin themeluesit të WikiLeaks Julian Assange, i cili po qëndron në ambasadën
Brazili tërmet "7 ballësh" ndaj Haitit (VIDEO) Pas barazimit në ndeshjen e parë përballë Ekuadorit, Brazili është i frikshëm duke fituar 7-1 me Haitin. Njeriu i nde
Tërmeti i fuqishëm godet Ekuadorin, 41 të vdekur Disa ditë më parë Japonia u godit nga tërmete, ku mbetën dhjetëra të vdekur, ndërsa këtë herë një tjetër tërmet i fuqish