999 rezultate për

ekuadori

SPAK mbyll hetimet për 137 kg heroinë: Vinte nga Ekuadori, nga Greqi hyri në Durrës Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka përfunduar hetimet për çështjen e për dosjen
Argjentina ngec në shtëpi, Ekuadori ia del në majat e Bolivisë (VIDEO) Argjentina gjeti barazimin e parë në eliminatoret e Botërorit 2022. Mëngjesin e sotëm me orën tonë Messi me shokë u ndal
Shkatërrimi i kartelit të parë shqiptar, Artan Hoxha nxjerr foton e "kokës" nga burgu Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka hedhur dritë mbi operacionin e bujshëm në 10 shtete të Europës dhe Azisë. “Los
Bosi nga Ekuadori sillte kokainen, burri i miss-it shqiptar e shperndante: Si funksiononte karteli Operacioni i madh "Los Blancos" ka çuar pas hekurave 30 persona në Itali, Shqipëri, Belgjikë, Emiratet e Bashkuara Arabe
Pamje të tmerrshme nga Ekuadori, viktimat nga koronavirusi nxirren në rrugë dhe u vihet zjarri (VIDEO) Koronavirusi ka marrë mbi 40 mijë jetë në të gjithë botën. Në videot e bashkëngjitur lajmit do të shikoni pamje të tmerr
1.2 ton "mall", reagon ministri: Kokaina ishte nisur nga Ekuadori dhe Kolumbia Ministria e Punëve të Brendshme ka reaguar duke dhënë detajet zyrtare lidhur me aksionin e mbrëmshëm në fshatin Krushope
Rrëmbimi i bujshëm i Jan Prengës, zbulohet premtimi i "kapos" nga Ekuadori: Do lirohet për dy orë Është akoma kryetemë në media, rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës në Kamëz. Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhj
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës, Dritan Rexhepi flet nga burgu i Ekuadorit: Pse më lidhin me ngjarjen Ashtu siç kishte paralajmëruar, gazetari investigativ Artan Hoxha publikon sot në Abc News intervistën Gramoz (Dritan) R
Publikohet sot telefonata me Gramoz Rexhepin, del fotoja e tij nga burgu i Ekuadorit Artan Hoxha pritet të publikojë sot në AbcNeës telefonatën me Dritan Rexhepin nga burgu i Kuitos në Ekuador. Ndërkoh
Artan Hoxha: Nesër do të publikoj intervistën me bosin në burgun e Ekuadorit Gazetari Artan Hoxha, bën me dije se ka intervistuar nje personazh të njohur në burgun e Ekuadorit, për të cilin u tha s
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
Urdhër nga burgu i Ekuadorit, zbulohet porositësi i vrasjes së Jan Prengës Rrëmbimi dhe vrasja makabre e Jan Prengës dyshohet se është porositur nga Ekuadori. Shqiptari Dritan Rrexhepaj dyshoh
"Kokat" e trafikut nga Ekuadori në Shqipëri, kush janë personat që urdhëruan pengmarrjen e Prengës Pengmarrja e Jak Prengës ka shkaktuar shumë zhurmë në media. Rrëmbimi dhe vrasja e tij ishte makabre dhe arsyet e krimit
Si erdhi kokaina nga Ekuadori në Durrës? Detajet e itinerarit, kundërshtimin e grekëve dhe pse u kodua "Kuito" Oficerët e policisë shqiptare dhe prokurori i dosjes së 137 kg kokainë kanë marrë pjesë në operacionin e dorëzimit të ko
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq
Sekuestrohet sasi e madhe lëndë narkotike, ishte nisur nga Ekuadori Më shumë se 500 kg kokainë është sekuestruar në portin e Pireut në Greqi gjatë kontrollit të 100 kontenierëve me babane.
Pamjet kur Assagne stërvitet në Ambasadën e Ekuadorit (VIDEO) Sjellja e egër e Juliann Assange gjatë qëndrimit të tij në ambasadën ekuadoriane u kap në kamera dhe është dokumentuar n
Presidenti i Ekuadorit hedh akuza të rënda ndaj Assange Julian Assange vazhdimisht ka thyer kushtet që e lejuan për azil në ambasadë dhe është munduar që ta përdorë ambasadën e
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel