999 rezultate për

ekstremistet

M'ka dërgu Zoti me i shkë***y ropt myslimanëve shqiptarë! Dalin video të tjera të ekstremistëve katolikë (VIDEO) Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë k
Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe (VIDEO) Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës
Mitsotaikis dhe njerëzit e tij të besuar: Ekstremistët nacionalistë, që mund të trondisin Greqinë dhe vendet fqinje Kyriakos Mitsotakis, kryeministri i Greqisë, duket identik si një liberal perëndimor, ashtu si dhe është “rritur”. Kr
Anti-terrori blindon Gjirokastrën, ekstremistët grekë pritet të përkujtojnë Kacifan Sot në fshatin Bularat të Dropullit do të zhvillohet një ceremoni përkujtimore me rastin e 6 muajve të vrasjes së ekstre
"Gamisou, gamisou", ekstremistët grekë sulmojnë gazetarin shqiptar (VIDEO) Dhjetëra e mijëra grekë protestuan në Athinë kundër marrëveshjes me Maqedoninë për emrin, që zgjidh mosmarrëveshjen mes
Shqiptari kandidon për deputet në Greqi, çmenden ekstremistët Një emigrant shqiptar në Greqi ka shumë shanse të zgjidhet deputet në parlamentin grek. Fatos Malaj, ndërmjetës ndër
Çokollata zviceriane çertifikohet ‘hallall’, acarohen ekstremistët europian Çokollata zviceriane "Tobleron" është një nga çokollatat më të famshme në të gjithë botën dhe ka një konsumim të gjerë n
Ballkani: Beteja me ekstremistët, tani në internet! Konferenca e Tretë e Koordinimit Rajonal për perballmin e terrorizmi dhe Parandalimit e Kundërshtimit Ekstremizmit të Dh
Ekstremistët grekë hynë sërish, antiterrori zbarkon në Gjirokastër Ekstremistët grekë nuk u ngopën nga homazhet që i bënë kufomës së terroristit që u vra nga policia shqiptare por do të v
Ekstremistët sulmojnë Marin Memën për emisionin ndaj kriminelit grek Ekstremistët grekë kanë hedhur akuza ndaj gazetarit Marin Mema pas emisionit në Top Channel në lidhje me kriminelin Thim
Meta frikëson shqiptarët: Ekstremistët grekë do të provokojnë sërish Presidenti Meta, i ftuar mbrëmjen e sotme në Open, foli edhe për çështjen e Bularatit, duke e cilësuar atë si aspak rast
Ekstremistët grekë kërcënojnë policin në Gjirokastër për shkak të Katsifas Një grupim ekstremistësh grekë i quajtur AT.AK publikoi pak ditë më parë listën e shqiptarëve që duhen vrarë sipas tyre.
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit
Mediat greke: Rama bëri "show" me reagimin për ekstremistët, u morën vesh më parë Zougla.gr, një ndër mediat online më të lexuara në Greqi ka bërë një artikull të gjatë duke iu referuar sloganeve shovin
INTERVISTA/ "Ekstremistët grekë do të ngrenë kishë në vendin ku u neutralizua terroristi Katsifa" Ajo që ndodhi dje në Bularat ku dhjetra ekstremistë grekë vunë nën këmbë shtetin shqiptar dhe simbolet e tij duket se do
12 ekstremistët grek shpallen "non grata"? Çfarë pritet nga autoritetet shqiptare Të 12 të shoqëruarit, pasi u pyetën nga Policia e Gjirokastrës dhe agjentë të antiterrorit të ardhur nga Tirana, janë li
Ekstremistët grek përdhosën Shqipërinë, Bushati kujtohet pas 24 orësh Me anë të një statusi në Tëitter, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjat
EMRAT/ Këta janë 12 ekstremistët grek që u liruan ditën e sotme Orët e para të mëngjesit të sotëm janë liruar 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas ditën
Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas d
LIVE/ Varrimi i terroristit grek, ekstremistët bëjnë thirrje për djegien e shqiptarëve (VIDEO) Ka nisur ceremonia e terroristit grek Kostantinos Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi qëlloi me armë ndaj tyre.