999 rezultate për

ekstremiste

Mustafa Nano: Inshallah fiton prapë Trump dhe i bombardon islamikët ekstremistë Gazetari Mustafa Nano u shpreh se nuk do ta ekzagjeronte lidhur me shqiptarët në raport me terrorizmin, pasi është një n
YouTube bllokon kanalet ekstremiste ruse YouTube ka bllokuar tri kanale ruse, të cilat udhëhiqeshin nga oligarku rus Konstantin Malofejev (Konstantin Malofeev) d
Të gjithë nën izolim, ekstremistët grekë gjejnë kohë e ngrenë flamurin në Himarë Ndërkohë që bota është në bllokim total për shkak të COVID-19 i cili ka shkaktuar deri më tani mbi 60 000 vdekje në të g
Thirrje ekstremiste nga shqiptarët në aeroportin e Barcelonës Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në aeroportin e Barcelonës pasi kanë përhapur panik. Sipas mediave te huaja
Motra e Kacifas bën deklaratën ekstremiste: Këtu është Greqi, ne jemi grekë (VIDEO) Motra e ekstremistit grek Kostas Katsifa që u neutralizua nga RENEA teksa qëllonte me breshëri ndaj policisë u ndalua so
Ekstremistët grekë thirrje për "mësymjen" e Shqipërisë për 1 vjetorin e eliminimit të Katsifas Ekstremistët grekë pritet të shfrytëzojnë një vjetorin e eliminimit të Kostandinos Katsifas ndërkohë që qëllonte me bres
Del videoja tjetër e ekstremistëve katolikë duke fyer shqiptarët e Kosovës (VIDEO) Policia e Shqipërisë ka shpallur urdhër-arrest për dy shtetas nga pjesa veriore e vendit, të cilët po bëjnë vazhdimisht
M'ka dërgu Zoti me i shkë***y ropt myslimanëve shqiptarë! Dalin video të tjera të ekstremistëve katolikë (VIDEO) Ofendimet e dy radikalëve, Anton Zefi dhe Luigj Marku të cilët tashmë janë duke u hetuar edhe nga Policia e Shqipërisë k
Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe (VIDEO) Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës
Mitsotaikis dhe njerëzit e tij të besuar: Ekstremistët nacionalistë, që mund të trondisin Greqinë dhe vendet fqinje Kyriakos Mitsotakis, kryeministri i Greqisë, duket identik si një liberal perëndimor, ashtu si dhe është “rritur”. Kr
Kthimi në atdhe i ekstremistëve, një rrezik i madh Ballkani Perëndimor vazhdon të vuajë pasojat e përhapjes së ideologjive të ekstremizimt të dhunshëm me bazë fetare. Kthi
Anti-terrori blindon Gjirokastrën, ekstremistët grekë pritet të përkujtojnë Kacifan Sot në fshatin Bularat të Dropullit do të zhvillohet një ceremoni përkujtimore me rastin e 6 muajve të vrasjes së ekstre
Të mbrojmë Europën nga shkatërruesit! Thirrja e intelektualëve kundër ekstremistëve “Luftoni për Europën – ose shkatërruesit do ta rrënojnë atë”. Kete titull mban nje shkrim publikuar ne “The Guardian”, k
"Gamisou, gamisou", ekstremistët grekë sulmojnë gazetarin shqiptar (VIDEO) Dhjetëra e mijëra grekë protestuan në Athinë kundër marrëveshjes me Maqedoninë për emrin, që zgjidh mosmarrëveshjen mes
Shqiptari kandidon për deputet në Greqi, çmenden ekstremistët Një emigrant shqiptar në Greqi ka shumë shanse të zgjidhet deputet në parlamentin grek. Fatos Malaj, ndërmjetës ndër
Çokollata zviceriane çertifikohet ‘hallall’, acarohen ekstremistët europian Çokollata zviceriane "Tobleron" është një nga çokollatat më të famshme në të gjithë botën dhe ka një konsumim të gjerë n
"Shqipëri oj nana ime"! Gjirokastra skuqet nga flamuri kuqezi, përgjigje ekstremistëve grekë (VIDEO) Qindra anëtarë të Aleancës Kuqezi dhe jo vetëm janë nisur sot në drejtim të Gjirokastrës për të marshuar drejt konsullat
Policia blindon Kakavijën, 200 ekstremistë grek "përzihen" nga dogana Rreth 200 shtetas grekë janë ndaluar të hyjnë në Kakavijë për të marrë pjesë në meshën për të 40-tat e Kostandin Kaçifas
Ballkani: Beteja me ekstremistët, tani në internet! Konferenca e Tretë e Koordinimit Rajonal për perballmin e terrorizmi dhe Parandalimit e Kundërshtimit Ekstremizmit të Dh
Ekstremistët grekë hynë sërish, antiterrori zbarkon në Gjirokastër Ekstremistët grekë nuk u ngopën nga homazhet që i bënë kufomës së terroristit që u vra nga policia shqiptare por do të v