999 rezultate për

ekstradohet

Ekstradohet drejt vendit tonë 31 vjeçari i arrestuar në Francë Një 31 vjeçar shqiptar i arrestuar në Francë do të ekstradohet drejt vendit tonë. Shtetasi shqiptar B. B., ishte shpa
Ekstradohet drejt vendit tonë 33 vjeçari shqiptar i kapur në Itali Policia italiane ka arrestuar 33 vjeçarin Marjan Xhepexhiu me qëllim ekstradimi drejt Shqipërisë. Ky shtetas është ar
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, ekstradohet nga Italia 47-vjeçari Ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë Leonard Kodra, 47-vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar në lidhje me veprën pe
Tentoi të vriste rojen e një klubi nate, i riu shqiptar ekstradohet në Gjermani Shkëlqim Kastrati nga Kosova është ekstraduar nga Rinasi në drejtim të Gjermanisë pasi akuzohet se tentoi të vriste roje
Ngacmonte s*ksualisht të miturit, ekstradohet nga Greqia trajneri i futbollit Ekstradohet nga Greqia trejneri Sokol Metaj i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Në vijim të bashkëpunimit
Pjesë e grupit mafioz "Ndrangheta", ekstradohet në Itali shqiptari Sot, në aeroportin ndërkombëtar Leonardo Da Vinci, ka përfunduar procedura e ekstradimit të të dyshuarit Ardjan Cekini,
Taullai i "Bandës së Durrësit" ekstradohet nga Kosova në Shqipëri, vrau Klodian Saliun dhe Vajdin Lamajn I njohur si pjesëtar i Bandës së Durrësit, Indrit Taullai është ekstraduar nga Kosova në Shqipëri. Policia bën me dije s
Në kërkim për vrasje në tentativë, ekstradohet shqiptari Arrestohet dhe ekstradohet në Shqipëri një person i shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë. “Në vijim t
Një nga shqiptaret më të kërkuara, ekstradohet Aurela Doksani Interpol Tirana ka ekstraduar nga Greqia drejt vendit tonë, shtetasen shqiptare Aurela Doksani, 43 vjeçe, lindur në Fier
Ekstradohet nga Greqia 29 vjeçari shqiptar Një 29-vjeçar i dënuar me 4 vite burg, për kultivimin të bimëve narkotikëve është ekstraduar nga Greqia. Në kuadër të
Gazetarja zbulon detaje: Ja kur mund të ekstradohet drejt Shqipërisë Dritan Rexhepi Gazetarja Fatjona Mejdini dha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” një informacion të fundit në lidhje me Dritan (Gra
BE letër kryeministrit Rama: Turku Selami Simsek të mos ekstradohet! Pas vendimit për liri nga Gjykata e Apelit në Tiranë për shtetasin turk Selami Simsek, Eurodeputetja Romona Strugariu ka
Atentati jashtë lokalit te “Uji i Ftohtë”, i dyshuari ekstradohet nga Italia Dy shtetas shqiptarë janë ekstraduar nga Italia pasi prej kohësh ishin në kërkim ndërkombëtar. Shtetasi Juljan Dama
Në kërkim ndërkombëtar, ekstradohet nga Greqia 33-vjeçari shqiptar Një 33-vjeçar është ekstraduar sot nga Greqia ndërsa do ta vuajë dënimin në Shqipëri. Shtetasi Ervis Kuqo, ishte në k
I dënuar me 8 vite burg, 39 vjeçari shqiptar ekstradohet nga Italia Një shqiptar është ekstraduar nga Italia i dënuar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Bashkim Demrozi,
Merret vendimi për "Eskobarin" turk, ekstradohet drejt Francës Gjykata e Tiranës i hap rrugë ekstradimit të Faruk Baybasin drejt Francës, i cili është dënuar me 30 vjet burg. Faruk
I dënuar për tentativë vrasje, ekstradohet nga Italia 31-vjeçari Ekstradohet nga Italia drejt Shqipërisë për llogari të autoriteteve shqiptare 31-vjecari Leonard Sefa nga Laci. Sefa
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Eliminoi ndërtuesin britanik dhe e inskenoi si të ishte aksident, ekstradohet drejt Anglisë 22 vjeçari Policia shqiptare ka vendosur të ekstradojë drejt Britaninsë së Madhe, 22 vjeçari shqiptar Elton Sefa pasi akuzohet si
Ekstradohet nga Kroacia 29 vjeçari shqiptar, për çfarë është dënuar Interpol Tirana në bashkëpunim me homologët ka bërë ekstradimin nga Kroacia drejt Shqipërisë për shqiptarin P. P., 29 vj