999 rezultate për

ekspozuar

Sa të ekspozuar janë shqiptarët ndaj mediave dhe çfarë shohin më shumë Lajmet, telenovelat, debatet politike janë kthyer në një mjet të rëndësishëm të kalimit të kohës për shqiptarët. Në një
Modelja ngroh fansat në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotograf
Hapeni dritaren çdo mëngjes, që të pastroni dhomën tuaj Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Zyrtari i lartë amerikan mohon komplotin për të rrëzuar Trump Zëvendësprokurori i Përgjithshëm i SHBA Rod Rosenstein ka mohuar një raport që ai diskutoi duke thirrur një klauzolë kus
Akuzat për Fotoshop, Kejvina publikon videon e nxehtë (VIDEO) Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Duke qenë një vajzë që kujdeset
Prishtinë, kërcënon me armë kolegen e punës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur nv një kompani private në Kosovë. Mësohet se një punonjës ka kërcënuar kolegen e punës du
Vajza e Sabianit provokon duke ekspozuar të brendshmet (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit Sabian është bërë mjaft e njohur jo vetëm për shkak të të atit por edhe për bukurinë e saj. Ajo s
Top Channel reagon publikisht: Ky moderator zëvëndëson Ballën Moderatori i njohur Sokol Balla tashmë ka braktisur njëherë e mirë Top Channel ku ka nisur emisionin e tij "Real Story"
Adelina Ismaili sërish rebele, ekspozon gjoksin për festa(FOTO LAJM) Plot këngëtare të tjera tentuan të ndiqnin gjurmët e saj, por mbetën përpjekje të mundimshme që filluan e mbaruan me ves
Emily shkëlqen në të zeza (FOTO LAJM) Ajo mori famë në vitin 2013, pasi ishte pjesë e klipit Blurred Lines të Robin Thicke. Dhe të enjten, Emily Ratajkowsk
Qytetarët s'i lënë "kunjat" ndaj Ramës: Ty 12 të rri sahati Dita e sotme si gjithmonä7 për Ramën ka nisur me një fotografi nga Shqipëria dhe urimi i një dite të mbarë për shqipta
Celularët Android të ekspozuar ndaj hakerëve dhe viruseve Jo gjithçka është duke shkuar mirë me Google Play. Një grup hulumtuesish kanë zbuluar se qindra aplikacione në dyqanin o
Dielli ndikon në jetëgjatësi Sipas një studimi më të fundit të realizuar në Suedi është arritur në përfundim se dielli të zgjat jetën. Në këtë studim
Prifti rrëfehet në mbrëmje tek “Të Paekspozuarit” Dritan Prifti nuk ka zgjedhur që të rijë në heshtje pas publikimit të fotove të djeshme, teksa ndodhej në çaste intime m
Ja si mund ti mbrojmë fëmijë nga i nxehti Me nisjen e stinës së verës dhe të nxehtit është e rëndësishme që ne të kujdesemi për fëmijë tanë. Mjekët pediatër, japi
"Sheiku" Beckham tregon tatuazhet (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një grua me fat! Jo vetëm për faktin se pavarësisht moshës 40-vjeçare ende ruan linja dhe trup të
Leonardo Di Caprio shokon me mjekrën e gjatë Leonardo Di Caprio kohët e fundit ka ndryshuar shumë, ndërsa në sy ka rënë mjekra e tij. Aktori 40-vjeçar u pa të mërkur
Dita Botërore e Zemrës, Beqja: Kontroll grupmoshave të rrezikuara Në Ditën Botërore të Sëmundjeve të Zemrës, ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja, ka premtuar një program kombëtar të shtr
Ja cilat janë shtetet që rrezikohen nga fatkeqësitë natyrore (FOTO LAJM) Në Berlin është prezantuar një studim, ku paraqitetn shtetet të cilat kanë me tepër rrezik të goditen nga fatkeqësitë na
Rrokerja Flaka Krelani, ja pse është një ndër femrat më të dëshiruara (FOTO LAJM) Vajza e cila bëri revolucion në skenë, duke u shfaqur si rrokere e duke rrezikuar suksesin, tashmë i'a ka dalë mbanë.