999 rezultate për

ekspozo

Treni lego hyn në librin Guiness (VIDEO) Amerikani James Burrows është një tifoz i madh i legove dhe kohët e fundit ka arritur të ndërtojë një park më shumë se 3
Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Ajo ka hedhur një fotografi n
Porosit fustanin në Internet por ngelet me gojë hapur ku i vjen në shtëpi (FOTO LAJM) Një grua u është drejtuar rrjeteve sociale për të treguar zhgënjimin që mori me një fustan që kishte porositur në intern
Nga piktor Rama bëhet skulptor, ekspozon në Gjermani tre ish-ministrat Kryeministri Edi Rama, siç u bë e ditur disa kohë më parë, ka hapur një ekspozitë të tij personale në Berlin, Gjermani.
Provokon Enca, ekspozon të pasmet me të brendshme transparente (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale. Së fundmi ajop ka nxje
Alketa Vejsiu shfaqet e mbrekullueshme, ekspozon gjoksin (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka befasur me postimet e saj më të fundit. Deri më tani ajo nuk ishte shfaqur kaq provokuese. Në prag fest
U tha se hoqi brinjët për të holluar belin, Dafina ekspozon barkun e sheshtë (VIDEO) Dafina Zeqiri prej kohësh është rikthyer në qendër të vemendjes. Këtë herë këngëtarja ka publikuar një klip të vogël
Modelja amerikane ekspozon pikën e saj më të fortë (FOTO LAM) Gabriella Abutbol është modelja amerikane që e njeh shumë mirë pikën e saj të fortë dhe prandaj e ekspozon shpesh. B
Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e së bijës (VIDEO) Sot për 1 Qershorin, Zaimina ka publikuar foton e të voglës Kloeh. Zamina poston vazhdimisht foto të vajzës së saj në
Këngëtarja shqiptare ekspozon luksin edhe pse u qa se nuk kishte lekë (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë nga deklarata e saj se në fakt nuk kishte lekë as të bëntë një operacion në sy ndaj e kishte sh
Ushtria serbe ekspozon armët para Vuçiçit Ushtrimi taktik i forcave serbe ka filluar në poligonin ushtarak afër Paraçinit. Në këtë ushtrim po marrin pjesë katër b
Pas ndarjes nga i dashuri, Françeska Jaçe ekspozon gjoksin (FOTO LAJM) Ish banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe së fundmi sipas mediave rozë është ndarë nga biznesmeni i njohur shqiptar And
Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe ekspozon gjoksin (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother dhe njëkohësisht modele e njohur tashmë, Françeska Jaçe luan shpesh me asetet e saj gjatë publ
Koreja e Veriut ekspozon forcën ushtarake para nisjes së Olimpiadës (FOTO ALJM) Koreja e Veriut ka mbajtur një paradë ushtarake një ditë përpara Olimpiadës Dimërore në Korenë e Jugut. Megjithatë, f
Kejvina poston foton përvëluese, ekspozon linjat më shumë seç duhet Kejvina Kthella është një nga velinat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit. Pasi u shfaq tejet
JLo ekspozon të pasmet në palestër Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez tash vazhdon të mbajë linjat perfekte trupore. Tash e sa vite, Jennife
Oriola Marashi ekspozon gjoksin, tërbohen VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është sot një prej modeleve më të komentuara në mediat rozë. Interesi për të u rrit pasi modelja iu bashk
Sara Kapo tërbon Instagramin, ekspozon gjoksin dhe linjat trupore (FOTO LAJM) Përveçse e talentuar, Kapo është shumë tërheqëse. Ajo ka publikuar ditën e sotme një foto provokuese ku ekspozon gjoksin
Kallashi ekspozon shtimin e peshës në Snapchat (FOTO LAJM) Duket se pesha e tepërt ka "pushtuar" valltaren e njohur Donjeta Konsumi e njohur për publikun si Kallashi. Në një fo
Adelina Ismaili sërish rebele, ekspozon gjoksin për festa(FOTO LAJM) Plot këngëtare të tjera tentuan të ndiqnin gjurmët e saj, por mbetën përpjekje të mundimshme që filluan e mbaruan me ves