999 rezultate për

eksploziv

Shpërthim me eksploziv brenda makinës në garazhin e një pallati në Tiranë Një automjet ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse në zonën e Freskut në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se
Kapet lëndë eksplozive me vlerë 12 mijë euro, arrestohen dy kuksianët Dy persona janë arrestuar pasi i është gjetur një sasi lëndë plasësë me vlerë prej 12 mijë eurosh në Durrës. U sekues
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
Kush është biznesmeni nga Tirana që iu vendos eksploziv në Lezhë Mbrëmjen djeshme, rreth orës 20:45 i është vendosur eksploziv një pallati në ndërtim në Lezhë. Sipas policisë, lënda
Shpërthen eksplozivi në një ndërtesë në Lezhë, dyshimet e para Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Sipas policisë, lënda plasëse i është vendosur një ob
Kush ia vuri tritolin në shtëpi Talo Çelës? Policia gjeti eksploziv tjetër që nuk shpërtheu Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm ku në banesën e Talo Celës, në Katund të Ri, në Elb
Eksploziv në banesën e 49-vjeçarit në Elbasan, dyshimet e para Shpërthen lëndë plasëse në banesën e 49-vjeçarit me inicialet T.Ç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katundi i Ri, në qyt
Gjëmon Vlora, momenti i shpërthimit të eksplozivit mes qytetit (VIDEO) Shpërthimi i komanduar i pakos së dyshuar për eksploziv ka vërtetuar dyshimet e policisë. Oshëtima ka pushtuar qyteti
3 orë pritje, shpërthen masa e eksplozivit në Vlorë Pas 3 orësh pritje, ka shpërthyer masa eksplozive e zbuluar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burimet pranë vendngjarjes bëj
Vlora nën terror, jepet alarm për lëndë eksplozive Policia e Vlorës është vënë në alarm pas një sinjalizimi për lëndë shpërthyese, eksploziv. Nga raportimet e para mëso
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
Shpërthimi me eksploziv që alarmoi Tiranën, si është gjendja shëndetësore e Preng Gjinit Preng Gjini, shënjestra e atentatit të dyshuar pasditen e djeshme në kryeqytet e ka kaluar rrezikun për jetën dhe është
Tronditet Tirana, makina me eksploziv shpërthen mes rrugës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët në Tiranë. Në zonën e Vasil Shantos ka ndodhur një shpërthim tritoli. D
Elbasani zgjohet me shpërthim, eksploziv në një lokal Një shpërthim me lëndë eksplozivi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Elbasan. Abc News bën m
I vuri tritol banesës së shokut, kapet 26 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Tahir Sinani”, ku shpë
Abuzoi me të miturën dhe i vuri eksploziv në shtëpi, arrestohet i riu Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar në kuadër të operacionit "Nikla", pasi akuzohet se abuzoi me një të mi
Grabitet me eksploziv bankomati në Komoran Persona të panjohur kanë sulmuar me eksploziv një bankomat në fshatin Komoran të komunës së Drenasit, ku kanë arritur të
Tentuan të eliminonin vlonjatin duke i vendosur tritol në shtëpi, arrestohen dy persona (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "Porositësi" duke arrestuar dy persona për vënie të lëndës plasëse,