999 rezultate për

eksperteve

Berisha akuza ndaj Komitetit të Ekspertëve: Rama ka ish-kunatën aty, ka konflikt interesi Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora Neës, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Komiteti i Ekspertëve mblidhet të hënën, masat që priten të vendosen Numri i të nfektuarve në këtë javë, ndodhta do të jetë vendimtar lidhur me mënyrën sesi do të vazhdojë Shqipëria me masa
Tritan Kalo nxjerr zbuluar Ramën: Vendimet i merr qeveria, jo Komiteti i Ekspertëve! Mjeku i njohur Tritan Kalo me anë të një statusi në Facebook ka folur sërish mbi ditët e vështira që po kalon bota, sfid
Merret vendimi i Komitetit të Ekspertëve, a do të ketë ndryshim të orarit kufizues Ditën e sotme përfundon masa për fashën e orarit 20:00 e mbrëmjes me 6 e mëngjesit. Për këtë arsye Komiteti i Ekspert
Situata e pandemisë në vend, çdo të ndodhë me masat anti-COVID Ditën e sotme përfundon masa për fashën e orarit 20:00 e mbrëmjes me 6 e mëngjesit. Për këtë arsye Komiteti i Ekspert
Shifrat alarmante në vend: Shtrëngohen masat, fundjava në karantinë totale Ritmet e frikshme të COVID-19 po detyrojnë ekspertët të shtrëngojnë masat anti covid në vend. Komiteti Teknik i Ekspe
A do forcohen masat anti-Covid, Rama: Presim vendimin e ekspertëve Gjatë daljes së sotme në media, kryeministri Edi Rama është pyetur edhe përsa i përket masave të reja kundër koronavirus
A do të shtrëngohen masat? Flet ministrja Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e cila bashkë me kryeministrin Edi Rama po presin 8190 doza të vaksinës anti
Ngrihen dyshime të reja! Sipas ekspertëve, COVID-19 ka dalë nga një laborator në Kinë COVID-19 ka dalë nga një laborator në Wuhan. Një studim i Universitetit të Hamburgut, botuar ditën e sotme, ka nxjerr
Mbledhja e Komitetit të Ekspertëve për pandeminë, reagon Tritan Kalo Mjeku i njohur Tritan Kalo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka reaguar lidhur me mbledhjen që pritet të
Theu rregullat që vendosi vetë, PD kërkon dorëheqjen e Rakacollit Partia Demokratike ka denoncuar sot shkeljen e kryetarës së komitetit të ekspertëve, Mira Rakacolli e cila nuk ka distan
Sa shpesh duhet të lani fëmijën tuaj sipas ekspertëve? Të gjithë kemi parasysh banjën e foshnjës si pjesë integrale të rutinës së tij të përditshme, sidomos natën. Sidoqoftë,
Kjo është këshilla e ekspertëve për të gjithë ata që zgjohen me alarm në mëngjes Zgjohesh në mëngjes duke e fikur të paktën dy herë (ose edhe më shumë) zilen e alarmit, skenë e njohur për të gjithë apo
Ndryshon fasha e orarit, deri kur lejohet të lëvizni Ashtu sikundër ishte bërë me dije edhe më herët, duke filluar nga dita e sotme, fasha e orarit të lëvizjes do të zgjeroh
COVID-19/ Anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Pas një viti do të jemi pa maska! Në Athinë shkencëtarët po shohin një stabilizim të situatës pas shpërthimit të COVID-19. Ndryshe nga Selaniku, ku ka
Sipas ekspertëve: 8 trendet e interior dizajnit që do të mbizotërojnë në vitin 2021 (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra që ne po kërkojmë të lëmë pas nga viti 2020, por mania për interior dizajnin nuk është njëra prej tyre. P
Pasojat e rënda të COVID-19 në shëndetin mendor, shqetësimi i madh i ekspertëve Ndryshimet drastike në jetë si pasojë e COVID-19, tek shumë njerëz po mabifestohen me çrregullime të shëndetit mendor. D
Rama mbledh Komitetin e Ekspertëve, tregon kë vend ka marrë shembull në betejën me COVID-19 Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin e Ekspertëve, ku kësaj radhe nuk munguan as ekspertët turq. Vetë Rama, u
Një muaj pushime dimërore për nxënësit! Çfarë pritet të ndodhë me Universitetet Shifrat e infektimeve nga COVID19 në ditët në vazhdim do të diktojnë jo vetëm masat e reja shtesë, por edhe datën se kur
Kufizimi edhe më i orarit të lëvzjes dhe mbyllja e shkollave, planet e reja të Komitetit të Ekspertëve Komiteti teknik i eksperteve po diskuton mundësinë e aplikimit të masave të tjera kufizuese për të frenuar përhapjen e k