999 rezultate për

eksperience

Milani në kërkim të eksperiencës, nisin kontaktet me fantazistin francez Pasi kanë afruar të rinj të shumtë në ekip, që kanë rritur entuziazmin dhe dëshirën për të fituar,së fundi drejtuesit e
"Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat", supermodelja tregon eksperiencën me Mendy (FOTO LAJM) Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, njihet pr jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qen
"Vallë mos erdhi radha ime?", Bujar Kapexhiu rrëfen eksperiencën e infektimit me Covid-19 Regjisori, skenaristi, karikaturisti dhe aktori i njohur Bujar Kapexhiu ka ndarë me publikun eksperiencën e tij të infek
Kryemadhi s'i ka problem "femrat" e Metës: S*ksi është thjesht eksperiencë, rëndësi ka dashuria Monika Kryemadhi me sa duket nuk e ka problem që Ilir Meta të shkojë me femra të tjera. Të paktën këtë ka lënë të kup
Pirlo synon eksperiencën, tenton rikthimin e Quagliarellas Andrea Pirlo kërkon përforcime. Nëse për mesfushën Juventusi do të tentojë goditjen e madhe që mban emrin e Paul Pogba,
Mjeku shqiptar në Itali vaksinohet kundër COVID-19, mësoni eksperiencën e tij Mjeku Albert Troci në një lidhje me Skype nga Italia për “Abc-në e mëngjesit” tregoi se ka marrë dozën e parë të vaksinë
Blendi Klosi rrëfen eksperiencën e hidhur: Djali im 10 vjeç u infektua me COVID-19 Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka rrëfyer eksperiencën e tij me COVID-19 dhe momentin e dhimbshëm kur më
"Nuk qenka shaka", Rozana Radi tregon eksperiencën e dhimbshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19. Në fakt ajo kreu 2 teste dhe njëri prej tyre rezultoi negati
U infektua me Covid-19, Kiara Tito rrëfen publikisht eksperiencën (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, moderatorja Kiara Tito tregoi për ndjekësit e saj në rrjete sociale se ishte infektuar me Covid-1
U izolua në Greqi, Anxhela Peristeri rrëfen eksperiencën e tmerrshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Anxhela Perisetri është një nga personazhet që është përballur me Covid-19. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi se ajo është
Mposhti me sukses COVID-19, Silva Bino tregon çfarë e trembte brenda spitalit COVID Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino ka treguar eksperiencën e saj brenda spitaleve
Gervinho i mbyll dyert Interit, nuk lëviz nga Parma në janar Gervinho nuk do të transferohet te Interi në merkaton e dimrit. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë shikohej si një përforcim
Pogradeci mes talenteve dhe eksperiencës, Abazaj: Jemi pretendentë, ja pse u riktheva Marin Abazaj, këtë sezon ka kaluar në një stad tjetër të karrierës së tij. Ka provuar që të luaj me moshat e “liqenorëve
Berisha fantastik, bllokon bomberin me eksperiencë te penalltia Fitore me shumë vlera dhe peshë te SPAL i Etrit Berishës. Portieri i Shqipërisë komentoi ndeshjen në fushën e Reggin
U zhduk tre vite por u bë milioner, Shkëlzen Gashi: SHBA ishte eksperiencë e rëndësishme jete Shkëlzen Gashi dikur ishte një nga emrat më të njohur të futbollit në Zvicër. Golashënues për dy vite radhazi në eli
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show b
ZYRTARE/ Pas eksperiencës në Australi, ish-mesfushori i Kombëtares rikthehet në Evropë Migjen Basha rikthehet në Evropë dhe riniset nga Neuchatel Xamax. Ish-mesfushori i kombëtares zvicerane është zyrtari
"Ke më shumë eksperiencë", plasin "thumbat" mes Trejsit dhe Arta Elezaj (FOTO LAJM) Të ftuar të shtunën që lamë pas në "Shiko kush luan", mes të tjerësh, ishin edhe dy bukuroshet Trejsi Sejdini dhe Arta E
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show
Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme: Kam parë një burrë me kapele (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj duket se po përballet me një nga problemet më të zakonshme, por edhe më shqetësueset javët e fundit. Kën