999 rezultate për

ekskluzive

EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të ndeshjes Torino-Fiorentina (FOTO LAJM) Torino fitoi 2-1 në shtëpi ndaj Fiorentinës. Skudra torineze tashmë duket se ka kaluar krizën e disa javëve më parë
EKSKLUZIVE/ Klaus Gjasula: Ftesa në Kombëtare një ëndërr e realizuar, Topin e Artë e meriton.. Klaus Gjasula, prurja më e re në Kombëtaren shqiptare ka folur në një intervistë eksklzuive për Albeu.com duke na tregua
EKSKLUZIVE/ Albeu.com ju sjell pamjet më pikante të sfidës Torino-Inter (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje u luajt sfida mes Torinos dhe Interit me zikaltërit që fituan 0-3 në transfertë. Fotoreporteri i Albeu
EKSKLUZIVE/ Shakohoxha tregon për herë të parë së për kë bën tifo! Drejtori i "SuperSport", Dritan Shakohoxha, në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, ka rrëfyer për herë të parë skua
EKSKLUZIVE/ U largua me bujë nga Zonë e Lirë, Xheni Brahaj sqaron arsyet (FOTO LAJM) Padyshim që ardhja e saj në Zonë e Lirë ishte e bujshme dhe shumë e frytshme. Kjo pasi ndryshe nga gjitha Sofitë e tjera
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
EKSKLUZIVE/ Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan (FOTO LAJM) Momentet më spektakolare të super ndeshjes Juventus-Milan vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli.
EKSKLUZIVE/ Gentian Selmani tregon si e priti ftesën nga Reja: Perlat Musta më jep këshilla çdo prag ndeshje Portieri shqiptar, Gentian Selmani, i cili këtë sezon iu bashkua skuadrës turke të Menemenspor, duke u larguar pas 5 sez
EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të super ndeshjes Torino-Juventus (FOTO LAJM) Momentet më pikante të derbit, Torino-Juventus vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli. 'Zonja
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A
EKSKLUZIVE/ Skivi flet për largimin nga "Babastars", dhe rikthimin në grupin "Skillz": Në muzikë ka korrupsion Rreperi i njohur nga Kosova, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi në një intervistë ekskluzive për Albeu.com dhë
EKSKLUZIVE/ Momentet me pikante të ndeshjes Torino-Cagliari (FOTO LAJM) Momentet më pikante të ndeshjes së rëndësishme në Seria A, Torino-Cagliari vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com në Itali,
EKSKLUZIVE/ Flasin përfaqësues të MEK: Të tjerë agjentë të Iranit operojnë në Shqipëri Përfaqësues të opozitës iraniane në Shqipëri thonë se lajmin për goditjen e planifikuar nga celula terroriste iraniane m
EKSKLUZIVE/ Momenti kur lojtarët e Kombëtares përshëndetin tifozët "Kuq e Zi" brenda stadiumit (VIDEO) Në momentin e daljes në nxjemje lojtarët e Kombëtares shqipatrë kanë përshëndetur tifozët "Kuq e Zi" që janë të pranishë
Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Torino-Napoli: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Torino dhe Napoli ndanë pikët mbrëmë në një barazim pa gola ndërsa futbollisti i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj u largu
Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Juventus-Leverkusen: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi mori tri pikët e nevojshme mbrëmë ndaj Leverkusenit në Allianz Stadium në Torino duke qenë pretendente kryesor
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Qeqa Krelani për Albeu.com, përveç futbollit më pëlqen të udhëtoj: Për Flakën jap jetën, ëndërr të komentoj Kosovën në "Euro 2020" (FOTO) Komenatorja e parë femër Qeqa Krelani, e cila prej dy vitesh komenton ndeshje futbolli, ka folur në një intervistë ekskl
EKSKLUZIVE/ I "zhdukur" prej kohësh, zbulohet ku ndodhet tani Flori Mumajesi Flori Mumajesi i ka munguar prej kohësh publikut me debutimet e tij pasi fitoi Këngën Magjike me hitin "Plas". Që pre
Albtelecom sjell Klan HD dhe Klan Plus HD me një paketë ekskluzive ALBTV ALBtelecom si një ndër kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit në vend është në përpjekje të vazhdueshme për të pasu
EKSKLUZIVE/ Ky ishte shkaku i sherrit me 6 të plagosur në Dibër Gjatë mbrëmjes së sotme një sherr masiv ndodhi në Dibër duke shkaktuar 6 të plagosur rëndë. Sherri vazhdoi edhe në s