999 rezultate për

ekranit

Sërish pjesë e ekranit, në cilin televizion do ta shohim së shpejti Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo me an
3 zakone që tregojnë se fëmija juaj është një gjeni Nëse je prind, me shumë mundësi e di sa të rëndësishme janë vitet e para të jetës për fëmijën. Gjatë këtyre viteve keni
U erdhi dita, vajzat e ekranit zbuluan në këtë izolim se janë "goca për shtëpi" (FOTO LAJM) Ky vetëizolim në shtëpi ka dhe avantazhet e veta. Përveçse po kalojnë më shumë kohë me familjarët shumë po përfitojnë të
E pranoi publikisht: Mateus Frroku është i lidhur me vajzën e famshme të ekranit (VIDEO) Është një nga djemtë më të rezervuar të ekranit sa i përketë jetës private, por në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, k
Pa nxjerrë asnjë "aset", si kanë shkëlqyer vajzat e thjeshta të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Fatkeqësisht trendi për tu bërë e famshme ka ndryshuar me kohën dhe ndër kriteret kryesore janë format fizike të cilat
Pa nxjerrë asnjë "aset", si kanë shkëlqyer vajzat e thjeshta të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Fatkeqësisht trendi për tu bërë e famshme ka ndryshuar me kohën dhe ndër kriteret kryesore janë format fizike të cilat
Figura e njohur e ekranit flet pa rezerva: Valbona Selimllari e fitoi miss-in nga hiçi (VIDEO) Ardita Mullai një nga prezantuese e njohur të viteve '90, e ftuar në ‘Soriee’ foli për vajzat e bukura të Tiranës në ato
"Gjebrea artist i vogël dhe fake", Noizy pendohet dhe fshin postimin (FOTO LAJM) Garat janë gjithnjë të vështira, veçanërisht kur ka konkurencë, dhe pakënaqësi. Kjo ka ndodhur dhe në edicionin e fun
Vogëlushja në foto është sot ndër vajzat më të hijshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur. Vogëlushja që shik
Atentati ndaj prokurorit, policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e nj
Sot janë "bishat" e ekranit shqiptar, por i mbani mend në "Ethet e së premtes mbrëma"?! (FOTO LAJM) Ishte nëntori i vitit 2002 kur nisi edicioni i parë i "Ethet e së premtes mbrëma" në drejtim të Adi Krastë. Atë kohë
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
"Një puthje në buzë se jemi shokë", Puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Kur kujtojmë puthjet e sikletshme në ekran, mendja na shkon direkt tek Arian Çani. Ai cilësohet si mbreti i puthjeve
Para se të bëni selfie-n e radhës, kujtoni këtë studim Dalim drejt e në temë. Drita e ekranit të telefonit, ndikon në jetën tonë më shumë nga ç’e kemi menduar. Fatkeqësisht, n
Manushi "rrëmben" bukuroshet e ekranit, pas Ildës zbulohet moderatorja tjetër e "Proçesit" (FOTO LAJM) Ish-velina e Stop-it Alesia Bami ka dhënë lajmin e shumëpritur. Me një postim në rrjete sociale, përkrah moderatorit, Ed
Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, bashkë në emisionin që do të na fiksojë para ekranit Shumë shpejt, në ekranet shqiptare do të nisë transmetimin emisioni “Stend-Ap”, si rezultat i 24 emisioneve që janë real
Ditë zie për botën e ekranit, moderatorja humb jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në
Si e rigjetën dashurinë 3 vajzat e ekranit që njeherazi konfirmuan lidhjet e reja pas divorceve (FOTO LAJM) Të trija janë vajza ekrani, secila ka nga një djalë dhe për të mos mjaftuar këto të përbashkëta Arbana, Jonida dhe Bora
Mjaft e nxehtë, vajza ekranit thotë se dikur milte lopët në fshat (FOTO LAJM) Dojna Mema është një ndër bukuroshet e ekraneve shqiptare . Ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku
Nëna e binjakëve shkon të bëjë ekon dhe nuk i beson dot ekranit Njihuni me Casey Saunders, në krye të fotos. 27-vjeçarja rezidente ne Kolorado sapo bëri diçka pothuajse të pamundur – a