999 rezultate për

ekranin

Përdoreni celularin tuaj si një xham zmadhues App Store ka shumë programe që përdorin kamerën e Iphone-it si një zmadhyes dixhital por sistemi i ri IOS 10 vjen me fu
Samsung Galaxy S8 karikohet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim s
A e dini se çfarë funksioni kanë këto dy drita mbi ekranin e smartfonit tuaj? Me zhvillimin e teknologjisë në ditët e sotme, të rrallë janë ata njerëz që nuk kanë në xhep një smartfon absolutisht të
Nokia me një model të ri, me ekranin në 6 inç Nokia, po kthehet ngadalë në ditët e mëparshme të lavdisë së saj me telefonat e ri mobil, ose të paktën kështu shpreson.
Si po jua deformon telefoni trupin pa e kuptuar! Nëse ju e mbani kokën ulur për të lexuar në ekranin e telefonit, në trupin tuaj ndodh ndërkohë ‘vertikalizimi i vertebr
Alarmohen prindërit! Çfarë i ndodh fëmijës nëse prek ekranin e telefonit "Prindërit duhet t'i mbajnë fëmijët e tyre sa më larg telefonave". Kështu ka deklaruar eksperti Tim Smith i cili si
Byzylyku “ Cicert” zhvendos ekranin e celularit në krahun tuaj (VIDEO) Një pajisje e re smart në formën e byzylykut projekton ekranin e telefonit tuaj në krahun tuaj, në çdo moment. Bëhet
Apple së shpejti prezanton iPhone 8, ekranin Oled risia më e fundit IPhone është duke shijuar suksesin e ëmbël që solli iPhone 7, por si duket gjigandi i elektronikës nuk di të ndalet.
Galaxy Note7, telefoni me ekranin më të mirë në botë Galaxy Note 7 ka ekranin më të mirë që bart një telefon inteligjent i ditëve të sotme. Në këtë konkluzion ka dalë Dis
OnePlus 3 vjen me ekranin 5 inç OnePlus 3, është smartofoni më i ri i cili është shfaqur në tregun mobile. i cili tashmë është shfaqur në disa rrjedhje
Zenfone 3 vjen në qershor Zenfone 3 është telefoni më i ri që pritet të dalë në treg nga Asus. Sipas shefit ekzekutiv, Jerry Shendo pritet që smar
Ja në cilin ekran do ta shohim Aida Shtinon Aida Shtino është sërish gati të rikthehet në një tjetër ekran, me një tjetër program. “Të iluminuarit” titullohet forma
Telefoni Android më i vogël në botë (FOTO LAJM) Teknologjia e këhëve të fundit gjithnjë e më shumë po sjell në treg telefona që kanë ekran të madh edhe pse iPhone SE i
iPhone 7 me ekran 5.8 inç (FOTO LAJM) Apple gjithmonë nuk ndalet në prodhimin e pajisjeve të ndryshme teknologjike që tashmë janë bërë të pandashme për njerëz
iPhone SE bateri më të mirë se iPhone 6s dhe Galaxy S7 iPhone SE, është pajisja më e re që është hedhë të treg nga Apple, i cili ka dëshmuar se ka një bateri që mund të zgjasë
HTC 10 me ekran 5.1 inç HTC duket se së fundmi ka bërë publikë detajet e fundit në lidhje me modelin më të fundit HTC 10. Sipas llogarisë @evlea
Alcatel prezanton dy smartfonë të rinj (FOTO LAJM) Alcatel ka prezantuar dy modelet e tij më të fundit Idol 4 dhe Idol 4S. Alcatel Idol 4S posedon procesorin 1.8 GHz + 1.4
Ja sa do të jetë ekrani i Galaxy S7 dhe S7 Edge Samsung Galaxy S7 dhe S7 Edge janë telefonat më të rinj që priten të vijnë në treg. Deri më tani jemi ndeshur me detaje
iPhone 7 me ekran OLED (FOTO LAJM) Apple duket se po punon për të sjellë ekranin OLED për iPhone 7, i cili do të lansohet vitin e ardhshëm. Sipas ETNews
Ja si duken modelet e reja të Lumia (FOTO LAJM) Microsoft, pritet që gjatë muajit tetor të prezantojë disa pajisje të reja në treg. Pajisjet më të reja që pritet të pre