999 rezultate për

ekran

Mbaruan me sukses sezonin e parë të "Treshat", ç’do të bëhet me vëllezërit Veshaj (FOTO LAJM) Gjatë ditëve të nxehta të kësaj vere na shoqëroi në ekran emisioni “Treshat” i Bora Zemanit dhe dy vëllezërve Veshaj.
Kiara Tito tregon ku fitohen më shumë lekë, në ekran apo Instagram Kur sheh një profil të kuruar në Instagram, me veshje të bukura, restorante të shtrenjta, aksesorë firme e më the e të t
Çfarë ka ndodhur? Rudina Magjistari mungoi sot në “Tv Klan” Moderatorja shumë e njohur për publikun shqiptar, Rudina Magjistari, na ka shoqëruar prej vitesh në ekran dhe këtë sezon
"Një puthje në buzë se jemi shokë", Puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM) Kur kujtojmë puthjet e sikletshme në ekran, mendja na shkon direkt tek Arian Çani. Ai cilësohet si mbreti i puthjeve
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM) Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak dit
Mbaroi me sukses puntatën e parë të "Klnaiforina", Getoari ka dy fjalë për Marinën (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë qarkulluan thashethemet se martesa e Getoar Selimit me Marina Vjollcën po pësonte një krisje, për
Para se të bëni selfie-n e radhës, kujtoni këtë studim Dalim drejt e në temë. Drita e ekranit të telefonit, ndikon në jetën tonë më shumë nga ç’e kemi menduar. Fatkeqësisht, n
Paralajmëroi largimin nga ekrani, ja ç’do të ndodhë ne Albanon këtë sezon televiziv (FOTO LAJM) Një muaj më parë, aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, mori vëmendjen e të gjithëve me një video në Instagram, ku sh
Vogëlushi shqiptar pushton ekranin gjigant të "Time Square", në New York (FOTO LAJM) Disa fotografi të Benit, djaloshit të vogël nga Kosova, janë paraqitur dje në ekranin gjigant të “Times Square” në New Y
E mbani mend Melek? Rikthehet në ekranin shqiptar me një tjetër serial (VIDEO) Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin "Nënë", Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një ser
Një “Uomini e Donne” në Shqipëri? Vajzat me djemt do njihen publikisht në ekran (FOTO LAJM) Një lajm i mirë po vjen për të gjithë ata që duan të provojnë dicka emocionuese dhe për më tepër në ekran televiziv. Jo
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
iPhone e 2020-ës do të kenë teknologjinë flagshipët, Galaxy S10 e ofron sot Ndërsa rivalët si Samsung dhe Huawei shesin prej kohësh telefonë të cilët kanë skanerë të shenjave të gishtërinjve nën e
Manushi "rrëmben" bukuroshet e ekranit, pas Ildës zbulohet moderatorja tjetër e "Proçesit" (FOTO LAJM) Ish-velina e Stop-it Alesia Bami ka dhënë lajmin e shumëpritur. Me një postim në rrjete sociale, përkrah moderatorit, Ed
Të famshmit që kanë qenë të pastrehë dhe e filluan nga zero (FOTO LAJM) Teksa dëgjojmë shpesh lajme për yjet e Hollivudit që bëjnë festa marramendëse dhe blejnë sende qesharake të shtrenjta, m
Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, bashkë në emisionin që do të na fiksojë para ekranit Shumë shpejt, në ekranet shqiptare do të nisë transmetimin emisioni “Stend-Ap”, si rezultat i 24 emisioneve që janë real
Ditë zie për botën e ekranit, moderatorja humb jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në
Marina Vjollca sërish në televizion, ku do ta shikojmë në sezonin e ri (FOTO LAJM) Mungesa e saj e gjatë në ekranin e televizionit ngjalli lloj- soj aludimesh. Një që mund të kishte vendosur të tërhiqej,
Si e rigjetën dashurinë 3 vajzat e ekranit që njeherazi konfirmuan lidhjet e reja pas divorceve (FOTO LAJM) Të trija janë vajza ekrani, secila ka nga një djalë dhe për të mos mjaftuar këto të përbashkëta Arbana, Jonida dhe Bora
Mjaft e nxehtë, vajza ekranit thotë se dikur milte lopët në fshat (FOTO LAJM) Dojna Mema është një ndër bukuroshet e ekraneve shqiptare . Ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ku