999 rezultate për

ekonomiku

Profesori i Ekonomikut në mëshirë të fatit, apel për ndihmë për djalin e sëmurë Një apel i hapur tashmë është përhapur në mënyrë virale në rrjetet sociale dhe më tej, për dhënien e kontributit për dja
Studentja e Ekonomikut që kërcënoi të dashurin biznesmen i shpëton burgut 21 vjeçarja e cila kërcënoi të dashurin biznesmen, nuk do të qëndrojë asnjë ditë në qeli, pasi ajo ka përfituar nga amni
Shembet me sukses objekti gjashtë katësh pranë Ekonomikut (VIDEO) Update- Objekti gjashtë katësh pranë fakultetit Ekonomik u shemb me shpërthim të kontrolluar. Në objekt ishin të Hapura
Rama në ceremoninë diplomimit të studentëve të Ekonomikut Kryeministri Edi Rama ftoi sot studentët e sapodiplomuar të Fakultetit Ekonomik të japin kontributin e tyre për ta bërë
180 policë të angazhuar në shembjen e ndërtesës tek Ekonomiku Për shembjen e godinës 5-katëshe tek fakulteti Ekonomik gjatë së dielës u angazhuan rreth 180 forca të policisë. Në një
Do t'a shembnim duke bërë show, na "ngeci në dorë"! (VIDEO) Edhe njëherë që menduam se do i mburreshim botës se edhe ne si gjithë të tjerët godinat i shembim me tritol, nuk ia arri
Më në fund u shemb godina përballë Ekonomikut UPDATE - Më në fund, pas shumë përpjekjesh dhe mënyrash për ta rrëzuar, godina përballë fakultetit të Ekonomikut, është
Godina te "Ekonomiku", momenti i shpërthimit (VIDEO) Permes nje shpërthimi te kontrolluar nga ana e forcave xheniere të ushtrisë u "godit" godina 5-katëshe e ngritur përball
Tritol godinës te Ekonomiku, ja 5 zonat ku nuk kalohet! Sot janë bllokuar disa rrugë që lidhen me ndërtesën 5-katëshe në oborrin e Fakultetit Ekonomik, e cila pritet të shembet
Policia gati për shembjen e godinës përballë Ekonomikut (FOTO-LAJM) UPDATE - Policia e Tiranës ka njoftuar sonte se duke filluar nga orës 07:00 e datës 20 Tetor 2013 deri në një njoftim të
Kule në mbështetje të protestës së studentëve të Ekonomikut Vijon protesta e studentëve të Ekonomikut. Në mbështetje të tyre sot ka dalë edhe Rektori i Universitet të Tiranës Dhori
Studentët e Ekonomikut letër Bashës Studentë dhe stafi akademik i Fakultetit të Ekonomisë protestuan këtë të premte para Bashkisë së Tiranës ku i dorëzuan k
Senati mbështet protestën e studentëve të Ekonomikut Senati Akademik i Universitetit të Tiranës mbështet protestat e studentëve e pedagogëve të Fakultetit Ekonomik kundër uz
Ekonomiku në ditën e 8-të të protestës Në ditën e tetë të protestës, studentët e Ekonomikut kanë paralajmëruar sot greve urie. Pedagogët e ekonomikut janë shp
Studentët e Ekonomikut këmbëkryq para fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë u ulën sot këmbëkryq para oborrit të mbetur të fakultetit në shenjë proteste ndaj g
Objekti tek Ekonomiku, studentët bojkotojnë provimet e vjeshtës Studentet dhe stafi pedagogjik i Fakultetit Ekonomik ne Tirane kane vendosur te bojkotojne provimet e sezonit te vjeshte
Studentët e Ekonomikut protestë kundër ndërtimit të godinës pranë fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë protestuan sot kundër ndërtimit të një godine afër fakultetit. Zv dekani Fatmir Mema
Ndërtimi tek Ekonomiku, shfuqizohet vendimi për vazhdimin e punimeve Gjykata e Tiranës ka shfuqizuar vendimin per vijimin e ndertimit te subjektit "Emi" i cili ndodhet në krah të godinës së
Mjekësia dhe ekonomiku zhvillojnë provimin e pranimeve Që nga ora 9:00 e mëngjesit të sotëm në fakultetin e Mjekësisë dhe Fakultetin Ekonomik po mbahet provimi pranues për stu