999 rezultate për

ekipore

“Sfida e re për të rinjtë në RMV, OWLYPIA-The Intellectuals’ Challenge 2020”, raundi lokal do të zhvillohet më 28-29 nëntor Owlypia është një garë ndërkombëtare mjaft emocionuese për nxënësit e moshës nga 9-11 (Owlins), 12-14 (Owlets) dhe 15-18
Reali për rekorde ekipore, Barça për rekordet e Messit Real Madrid është shumë pranë thyerjes së rekordeve të klubit, teksa përgatiten për ndeshjen e sotme ndaj Granadas, ndaj
Shqipëria fiton dhe vendos tre rekorde ekipore Një mbrëmje tjetër rekordesh për Kombëtaren e Bariçit me katër rezultate pozitive r