999 rezultate për

ekipit

I moshuar dhe me karrocë, por kur ekipi i tij shënon ai grihet në këmbë dhe feston (VIDEO) Në Britaninë e Madh në ndeshjes Plymouth Argyle - Bristol Rovers (3-2) në Home Park të shtunën ka ndodhur një episod që
Leo Messi do të eksploroj një nga faltoret e Madridit Prania e e sulmuesit Argjentinas në Madrid javën e ardhshme do të shkaktojë një skenë si kurrë më parë. Lionel Messi
Panuçi zbulon kapitenin e ri të kombëtares pas Agollit Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panuçi ka zbuluar edhe cilësi të kapitenit të ri të kombëtares gjatë konferën
Super talenti 17-vjeçar i Realit shënon dy supergola dhe i jep fitoren ekipit (VIDEO) Talenti në pronësi të Realit të Madridit pasi u ble për 45 milionë euro, Vinicius Jr. ka shënuar një dy golësh super të
Lika tregon objektivat e mbetura: Vetëm këtë gjë i kam kërkuar ekipit Luftëtari mposhti Kukësin me rezultatin 2-1. Trajneri i gjirokastritëve, Hasan Lika vlerëson lojën e skuadrës dhe për he
Lojtari i kërkon 1 javë leje ekipit, arsyeja meriton respekt maksimal Futbollistët me gjestet e tyre të bamirësisë apo nismave për të ndihmuar njerëzit në nevojë kënaqin jo vetëm tifozët e e
Shikoni si pritet Messi në stërvitje nga shokët e ekipit pas lindjes së djalit të tij (VIDEO) Pas lindjes së djalit të tij të tretë, sulmuesi argjentinas është kthyer në stërvitjen e Barcelonës dhe në fillim i ësht
Kovacic pas ndeshjes i lumtur me paraqitjen e tij dhe të ekipit kundër PSG Mateo Kovacic pas fitores ndaj PSG-së,shrpehu gëzimin që kishte duke thënë se ky Real është i përgatitur për të tilla nd
Këshilli Gjyqësor mbetet jashtë listës së Zaevit Këshilli Gjyqësor në krye me Zoran Karaxhovskin nuk do të jetë pjesë e ekipit të kryeministrit Zoran Zaev, që do t’i ndj
Suarez shkëmbeu bisedë me Griezmanin: Mos guxo t'i shënosh ekipit tënd! Barcelona falë golit të Leo Messit triumfoi 1-0 përballë Atleticos duke avancuar i vetëm drejt titullit kampion në La Li
Ish-futbollisti i Vllaznimit të Gjakovës shkëlqen në debutimin me Fenerbahçen Shqiptari nga Kosova, Adonis Shala ka kaluar me sukses provën te gjigandët e Fenebahçes dhe aktualisht është pjesë e eki
Çfarë turpi, basketbollistet e Vlorës dhunohen barbarisht nga kunati i profesoreshës Vajzat e ekipit të basketbollit të Vlorës kanë denoncuar dhunën në ndeshjen e basketbollit, ku 3 prej tyre u dhunuan bar
U ble si zëvendësues i Neymar, Barcelona në alarm për Dembele Ousmane Dembele u ble si zevendësues i Neymar kundrejt 105 milion euro, por sjellja e tij i ka shqetësuar ndjeshëm admin
Simeone i pren shpresat ekipit të tij për titull: Nuk e fitojmë, por gjithsesi do ta provojmë Para supersfidës me Barcelonën të dielën në Camp Nou, Simeone nuk beson në shpalljen kampion të ekipit të tij, edhe pse
Romagnoli në delir pas arritjes në finale, falenderon gjithë ekipin Alessio Romagnoli ka vlerësuar punën e Gennaro Gattusos për frymën që i ka sjellë ekipit që i mungonte pasi arritën në f
Cikallesi i mohon ekipit të tij fitoren, duke humbur një 11-metërsh Sokol Cikalleshi ksihte restin më të mirë në duar për të mos lënë që Osmanlispori dhe Antaliaspori ta mbyllnin në një ba
Komentatori i çmendur madrilen, hedh telefonin nga duart tek goli i Marcelos (VIDEO) Fitorja e mbrëmshme ka gëzuar të gjithë madridizmin në mbarë globin dhe në vecanti gazetarin e njohur spanjoll Tomas Ron
Debutim historik i ekipit të Koresë kundër Zvicrës në Olimpiadën Dimërore Eikipi i unifikuar i femrave i Koresë në hokej në akull, që është vlerësuar si ngjarje historike pasi për të parën herë
Talenti i Kombëtares U-21 tregohet vendimtar në Greqi duke kualifikuar ekipin e tij Fiorin Durmishaj i skuadrës së 21-vjeçarëve kuqezi shënoi dy gola shumë të bukur në fitoren 4-1 të Panionisit ndaj Lamia
Gjoka realist, e pranon ky qëndron problemi i ekipit Vllaznia pëson humbjen e dytë radhazi në shtëpi, duke e bërë edhe më të vështirë objektivin e mbijetesës, pasi vijon të