999 rezultate për

ekip

"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Haziri thotë se ekipi i psikiatërve nuk arriti për pak minuta në konvikt ta kontrollojë 26 vjeçarin Kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri i ftuar në emisonin Frontal në T7 ka folur për vdekjen tragjike të 26-vjecarit
E RËNDË/ Gjendet i pajetë 19 vjeçari brenda banesës së braktisur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkup, ku një djalë 19-vjeçar është gjetur i pajetë në një shtëpi të braktisur në rrug
Bundesliga drejt rinisjes, Merkel vendos datën Bundesliga duhet të presë ende një vendim të qeverisë për rinisjen ose jo të sezonit. Helge Braun, përgjegjësi i stafit
Xabi Alonso i bashkohet Guardiolas nga sezoni i ardhshëm Alonso ka impresionuar si trajneri i ekipit B të Real Sociedad në vitin 2019/20. Spanjolli ka një histori me Guardiol
Surprizuese, Tottenham kalon Man.City dhe Liverpool si klubi më i vlefshëm në Angli (FOTO LAJM) Sipas një studimi universitar, Tottenham është shpallur ekipi më i vlefshëm në Premier League. Pavarësisht se kaloi j
Të gjithë të thinjur, ja si duket lojtarët e 20 ekipeve spanjolle (VIDEO) MARCA ka publikuar një video se si do të duken lojtarët pas karantinës. Në video bëjnë pjesë të gjithë lojtarët e 20
Arsenali i pari ekip i Premier League që zbret në fushë Arsenali ishte ndër skuadrat e para në Premier League që u prekën nga Koronavirusi. Pozitiviteti i trajnerit Miki Arteta
10 ekipe të mëdha "përplasen" për Ben Yedder Wissam Ben, sulmuesi i Monacos, mund të largohet në verë siç raportohet nga L'Equipe. Ish-lojtari i Sevillas po kalonte
ZYRTARE/ Kjo është data e fillimit të Serie A Italia ka hapur dritën jeshile për Serie A. Vendi do të dalë nga karantina më 4 maj dhe kjo do të thotë se dhe stërvitja
Immobile shpërthen ndaj Emery: Më tha të qëndroja dhe më pas ai më nxori nga ekipi Sulmuesi, në Instagram live, nuk ka hezituar të kritikojë trajnerin e tij te Sevilla në sezonin 2015-16, shkruan Albeu.c
Ildian Shyti: Më vjen keq për ekipet e tjera por nuk kemi rivalë, objektivi Superioria (FOTO LAJM) Një nga mesfushorët më të mirë këtë sezon te Pogradeci, Ilidian Shyti, ka folur në një intervistë për "playersonfocus.wo
Barcelona nuk i ndahet Interit, pas Lautaros tani kërkon futbollistin tjetër zikaltër Barcelona prej kohësh është e interesuar për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, i cili pëlqehet shumë nga klubi kata
"Në Shqipëri vendosin bosat dhe jo trajnerët", rrëfimi befasues i Tovërlanit: Si më kërkoi Gjici që të dilja kampion 12 pikë larg Skënderbeut Afrim Torvëlani është një nga trajnerët më të suksesshëm në Kosovë, ku ka arritur të fitojqë 4 tituj kampionë, 3 herë me
Juventusi i ul rrogën dhe e pret te ekipi i parë sulmuesin kuqezi Juventusi ka qenë skuadra e parë që ka dhënë shembullin e solidaritetit për të dalë nga kriza, me lojtarët që kanë pranu
Kushëriri i Messit: Askush nuk e di të ardhmen e tij, dua ta shoh në një ekip tjetër Kushëriri i Lionel Messi tMaxi Biancucchi ka rrëfyer se ai do të donte të shihte largimin e argjentinasit nga Barcelona
Diego Costa drejt Serie A, ekipi i kryeqytetit shfaq interes për sulmuesin Me Edison Cavanin i cili duket se e ka marrë rrugën për në Spanjë, largimi i Diego Costas është i padiskutueshëm. Med
Flasin Roshi dhe Balaj: Nëse kthehemi në Shqipëri duam të luajmë te ky ekip Odise Roshi dhe Bekim Balaj janë dy miq shumë të mirë, teksa kanë kaluar shumë kohë bashkë. Pikërisht edhe tani, ndonëse
Këto janë ekipet që po humbasin më shumë për shkak të koronavirusit Observatori i Futbollit CIES, ka përpiluar një raport të ri që merr parasysh moshën e skuadrave në të gjithë kontinentin
Karantina e Ibrahimovic, stërvitje me ekipin suedez dhe gjueti për peshk (FOTO LAJM) Karantina e Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga ajo e futbollistëve të tjerë. Pas seancave stërvitore të kryera me