999 rezultate për

ejup

Vrau tre persona, dënohet me 27 vite burgim Gjykata Themelore e Prizrenit, e ka dënuar me 23 vjet burgim të akuzuarin për vrasje të rëndë, Eshref Shemallarin, pasi
Ejupi jep dorëheqje nga Telekomi por a do të rivlerësohen fëmijët e tij? Qershori i vitit të kaluar ka rezultuar të jetë muaji fatlum për familjen e Osman Ejupit. Brenda pak ditësh, të gjithë f
Ky vogëlush është i sëmurë, ka nevojë për ndihmën tuaj Adni Ejupi nga fshati Blaç i komunës së Dragashit, është diagnostikuar me Leukemi. Ai ka nevojë për shërim në Turqi. Fam
Khabib takon presidentin e klubit shqiptar, ka një mesazh për kosovarët (FOTO LAJM) Presidenti i Futboll Klub Prishtinës, Remzi Ejupi është takuar sot me kampionin e botës në artet e miksuara marciale, Kh
Mustafa del para gjykatës, a do të goditet korrupsioni? Ish-kryeshefi ekzekutiv i Postës dhe Telekomit, Agron Mustafa, së bashku me Ejup Qerimin dhe Rexhë Gjonbalajn kanë dalë
Ngritet aktakuzë ndaj Mustafës dhe Ejup Qerimit Prokuroria e Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuze kundër Agron Mustafës, Ejup Qerimit, të dy ish-kryeshef të Postës dh
BDI ka një kërkesë për marrjen e shtetësisë Komisioni parlamentar për monitorimin e punës së DSK-së dhe Agjencisë së Inteligjencës, shqyrtoi raportet vjetore të dy
Deputeti i BDI-së: ë lehtësohet procedura për marrjen e nënshtetësisë Komisioni parlamentar për monitorimin e punës së DSK-së dhe Agjencisë së Inteligjencës, shqyrtoi raportet vjetore të dy
Anulohet "Titanik 3", mungon Ejup Alimi Gjykimi për rastin "Titanik 3" është anuluar shkaku i mungesës së të akuzuarit Ejup Alimi. Siç arsyetoi avokati i Ali
Kush është deputeti i BDI-së që sot mund të dënohet me 3 vite burg? Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Ejup Alimi sot ulet do të në bankën e të akuzuarve për mashtrim zgjedhor në
Historia e procesit gjyqësor të vrasësëve së Prizrenit Babë e bir Eshref e Ejup Shemallari u dënuan sot nga Gjykata në Prizren për vrasjen e trefishtë dhe për ndihmë në këtë v
Alimi-Milloshoskit: Deputet frikacak që keqpërdor foltoren! Ejup Alimi nga radhët e BDI-së, kërkoi nga kolegu i tij Milloshovski që dyshimet për afera kriminale t’i denoncojë jasht
Ejup Alimi: Edhe po të qani nga foltorja, shqiptarët nuk do të ju besojnë Edhe sot në Kuvend u debatua për ligjin e gjuhëve. “Edhe të qani nga foltorja shqiptarët nuk do të ju besojnë. Ju njo
Jep dorëheqje nënkryetarja e Aleancës për Shqiptarët Nënkryetarja e Aleancës për Shqiptarët (ASH), Vlera Bytyçi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga numri dy i partisë së Ziadin Sel
Fetai: Dëshmitarët kanë frikë nga Ejup Alimi! (VIDEO) Dëshmitarë të Speciales janë ankuar se kanë frikë nga deputeti i BDI-së, Ejup Alimi. Prokurorja Fatime Fetai tha se
EKSKLUZIVE/ Ahmetaj, aksident me femër në makinë? Shoferi i autobusit shpjegon çdo gjë Ish-ministri Arben Ahmetaj mbeti i dëmtuar në femur dhe mushkri nga një aksident në Kumanovë. Aksidenti në fjalë sh
Shoferi i autobusit "gropos" Ahmetajn: Ishte me shpejtësi skëterrë Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-mi
Gjykata e Apelit refuzon kërkesën e PSP-së për paraburgim të Alimit Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e para
Ejup Alimi reagon ndaj akuzave të PSP-së Ejup Halimi, koordinator i grupit parlamentar të BDI-së, në një prononcim për gazetën Lajm ka folur rreth informacionit
Komuna e Gostivarit zyrtarisht binjakëzohet me komunën turke Ejup Përmes një ceremonie solemne të mbajtur në sallën e Këshillit Komunal të Gostivarit, u zyrtarizua akti i binjakëzimit të