999 rezultate për

egje

Plehrat pushtojnë Prishtinën, nga sot askush nuk i heq më (FOTO LAJM) Nga sot plehrat nuk do të mblidhen më në Kosovë nga kompania "Pastrimi" për shkak të bllokimit të llogarive bankare.
Nuk janë legjenda por njerëz të vërtetë (FOTO LAJM) Në galeri keni 7 histori reale, interesante dhe njëkohësisht të frikshme. E megjithatë shumë prej tyre kanë jetuar vi
Një tjetër legjendë sulmon lojtarët e United Pas Gary Neville, është Roy Keane, një tjetër legjendë e Djajve të Kuq që “kryqëzon” futbollistët e skuadrës së Manchest
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
"Diego Maradona", dokumentari për legjendën e futbollit botëror "Diego Maradona" është dokumentari i ri me regjisor Asif Kapadia, ku është shpërndarë online edhe video e parë. Ky pr
Legjenda bën për ujë të ftohtë Dybalan: Je 25 vjeç, kur do e tregosh veten Nëse i hidhet një sy koleksionit të trofeve të Paulo Dybala-s, karriera e tij duket perfekte. Tituj, kupa, dy finale në
Ylli United befason duke marë përgjegjësitë: Une isha lojtari më i dobët Nemanja Matic mendon se ai ishte problemi më i madh i Manchester United gjatë disfatës 4-0 ndaj Everton në Goodison Park
Shpërthen legjenda United: Janë të neveritshëm, Mourinho kishte të drejtë Gary Neville nuk përmbahet. Ish-futbollisti i Manchester United, opinionist i "Sky", ka shpërthyer pas humbjes poshtërue
Dhjetë bakteret që jetojnë në telefonat tonë mobil Sipas studimeve të shumta, është dalë në përfundimin se në sipërfaqen e celularëve që përdorim gjatë ditës, ndodhen rret
Gjarpërinjtë helmues detyrojnë legjendën e Milanit të punojë nga shtëpia Presidenti aktual i Liberisë, ish-futbollist dhe legjendë e Milan, George Weah, është detyruar të punojë nga shtëpia.
Legjenda e Barcelonës: Është e pamundur të përshkruash Messin Legjenda e Barcelonës, Rivaldo deklaroi se Lionel Messi meriton të fitojë që tani trofeun e tij të gjashtë të “Topit të
7 sjelljet që shfaqin njerëzit, të cilët nuk kanë pasur kurrë dashuri në vegjëli Ka qëndrime, sjellje karakteristike që zbulojnë njerëz që nuk janë dashur kur ishin fëmijë. Angela Oswalt, Ph.D argument
Ish-yjet e United në telashe, pas akuzave për Scholes, policia arreston një tjetër legjendë Shefi i akademisë së Manchester United Nicky Butt është arrestuar me dyshime për dhunë në familje. Sipas anglezes Sp
Legjenda e Anglisë i "kripur" me baste sportive, akuzohet për 140 të tillë Ish-futbollisti i Mancjester United dhe kombëtares angleze, Poul Scholes, akuzohet nga federata angleze për vendosje të
Van Basten parashikon fituesin e çiftit Juventus-Ajax Legjenda holandeze Marco Van Basten, ka folur për sfidën e mbrëmjes së sotme në Champions mes Juventusit dhe Ajax-it. Pë
Legjenda angleze: Liverpool fiton titullin kampion Paul Ince beson se pritja 29 vjeçare për titullin e kampionit do të marr fund këtë sezon, duke cilësuar lojtarët e Klopp
Greqia gati të tregojë pasuritë nënujore, hap dyert për vizitorët Anija antike e mbytur e Peristerias që ndodhet në brigjet e ishullit Aloniso në Detin Egje, do të jetë një prej zonave t
Balluku: E dinim që kishte probleme në aeroport, edhe ne kemi përgjegjësi Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku e ka pranuar që edhe shteti ka përgjegjësi nëgrabitjen e mili
Pas problemeve shëndetësore Pele kthehet në Brazil Legjenda braziliane e futbollit, Pele, të martën është kthyer në Brazil pas gjenerimit gjashtëditor në një spital në Fra
Ish-legjenda Kahn, rikthehet te Bayern me një post të rëndësishëm Karl-Heinz Rummenigge konfirmon rikthimin e Oliver Kahn te Bayern Munich. Portieri legjendar i bavarezëve dhe kombët