999 rezultate për

egje

Shaqiri reagon pas aksidentit të Bryant: Heronjtë vijnë dhe shkojnë, legjendat mbesin përgjithmonë (FOTO LAJM) Ylli kosovar i Liverpool dhe i kombëtares zvicerane dhe ka reaguar për vdekjen tragjike të Kobe. Sipas mediave amerik
Një legjendë dhe një njeri i madh, kështu i ndihmonte Bryant disa të aksidentuar para një muaji (VIDEO) Një nga ikonat e basketbollit humbi jetën ditën e djeshme pas aksidenti ajror rreth orës 10:00 të paradites. Por, një
Dybala reagon pas aksidentit fatal të Bryant: Sporti po vajton humbjen e një legjende Edhe Paulo Dybala ka shprehur ngushellimet familjarëve të Kobe Bryant pas aksidentit ajror që i mori jetën legjendës së
Dhimbje e lot, njerëzit vajtojnë në rrugë për humbjen e legjendës Kobe Bryant (FOTO LAJM) Deri më tani nëntë persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i helikopterit, aty ku ishte edhe Kobe Bryant. Legjenda
Ronaldo me mesazh emocionues pas vdekjes së Kobe Bryant Kobe Bryant shumw mirw mund tw krahasohet si njw Cristiano Ronaldo apo Leo Messi nw basketboll. Lajmi pwr vdekjen e t
Neymar shënon dopietë dha ia dedikon golat Kobe Bryant (VIDEO) PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë. Në minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje t
Tifoz me Milanin, si humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (VIDEO) ish-basketbollit dhe ylli i NBA-së Kobe Bryant ka vdekur në një aksident ajror me helikopter, në Kaliforni Los Angelos.
Skuadër 600 milion funtëshe, legjenda e United ndjehet i turpëruar Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, ka thënë se ai ishte i turpëruar pasi e shikoi ish-k
Kryebashkiaku ish-gardist i PS-së kujton 21 Janarin: E kam ndërgjegjen e pastër Sot, janë bërë 9 vite nga protesta e përgjakshme e 21 janarit ku humbën jetën 4 protestues. Dhe pse kanë kaluar shum
Lampard i kundërpërgjigjet legjendës së United: Nuk e kam më të lehtë se Solskjaer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, i ka mohuar pretendimet e legjendës së Manchester Unitedit, Roy Keane, se ai i shman
"Një dekadë pa legjendën e kuqe", Partizani përkujton Panajot Panon (VIDEO) Panajot Pano nuk jeton më, fizikisht. Kujtimet që ai ka lënë janë të shumta, ndërkohë që për tifozët e Partizanit ai ësh
Hat-trick në debutim, Haaland: Nuk dua të ndalem Erling Haaland bëri një debutim të shkëlqyer me fanellën e Dortmundit. Sulmuesi norvegjez shënoi plot 3 gola, duke i dhë
Tërmeti detyron qeverinë të dalë për një eurobond prej 560 mln eurosh Qeveria do të dalë në tregjet botërore për të kërkuar financimin e një Eurobondi me vlerë 560 milionë euro në Maj të kët
Legjenda e Chelsea: Barcelona s'ka nevojë për sulmues, ka Griezmann Barça do të jetë pa Luis Suarezin për një kohë në pjesën e dytë të sezonit. Është raportuar se katalonasit do të shik
Xhaferaj i përvishet Klosit: Dako i pari, të ndëshkohen përgjegjësit e viktimave të tërmetit në Durrës! Mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” u diskutua në lidhje me pasojat e tërmetit në Durrës. Gjatë diskutimit në studio
"Do t’ju q* racën, o ku*vë", del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, sherri degjeneron në kapje flokësh (VIDEO) Pamjet që po shikoni tregojnë një sherr me një fjalot rruge që ka ndodhur mes modeles Trejsi Sejdini dhe dy vajzave të t
Pas Xavit, edhe një tjetër trajner legjendar refuzon Barcelonën Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez është Rona
Dule kujton vrasjen e Kacifas e kritikon qeverisë shqiptare: Të dënohet përgjegjësit Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule ngriti shqetësimin se gati më shumë se 2 vjet nga ligji për të drejtat e minoriteteve, ng
Të vegjël por kriminelë: Kush janë të rinjtë që masakruan gruan në Mallakastër Drita Saliaj është vrarë në mënyrë makabre ditën e 5 janarit në Mallakastër nga nipi 17 vjeçar i bashkëshortit të saj.
Shqipëri e vogël apo shqiptarë të vegjël? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje nëntori 2006. Papritmas mora një telefonatë nga “Patricia” shefja e projekteve am